Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlo Laufen Palomba 160x50 cm, otvor pro baterii uprostřed

  • Doprava zdarma

 Elegantní keramické umyvadlo, v bílé barvě, o velikosti 160x50x16 cm, je díky svému modernímu designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Značka: Laufen Série: Palomba Kat. č.: 1480.8.000.104.1
Běžná dodací lhůta 28 dní
Cena:
23 325  Kč/ks

Doporučená cena: 27 442 Kč Ušetříte: 15% (4 117 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

LAUFEN je synonymem dokonalosti, a to pokud jde o formu a kvalitu řemeslné dovednosti, tak i pro pokročilé technologie s decentním vzhledem. Nadnárodní společnost Laufen má obchodní zastoupení v zemích celého světa.

Kolekce Palomba značky Laufen svým pojetím evokuje malé zálivy či oblázky utvářené nekonečným pohybem moře, zde umně transformované do keramiky. Jednotlivé prvky této kolekce vzájemně harmonicky ladí, neboť všechny nesou podpis italské dvojice návrhářů, kterými jsou Ludovica a Roberto Palombovi.

Designový charakter není pevně dán, ale spíše volně přechází mezi geometrickými a organickými tvary. Výchozí koncepcí je člověkem vytvořená krychle, vyhloubená a zaoblená živelnou silou vody, protože moře sloužilo coby hlavní inspirace. Umyvadla, vany, sprchové vaničky, klozety, bidety a kusy nábytku z kolekce Palomba však nelze chápat výhradně jako plně integrovanou koupelnu. Přesně podle filozofie této kolekce se jednotlivé designové objekty propůjčují k jedinečným kombinacím nejen v rámci kolekce samotné, ale i s dalšími produkty značky Laufen s odpovídajícím designem. Kolekci Palomba úspěšně doplňuje celá řada nových designových řešení.

Hmotnost a balení

Hmotnost 42,20  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 50
Šířka (cm) 160
Výška (cm) 16

Technické parametry

Barva popisná bílá
Design oblý
Druh výrobku umyvadlo
Materiál keramika
Montážní sada nutno dokoupit
Provedení otvor pro baterii uprostřed
Série Palomba
Výbava bez sifonu a baterie
Značka Laufen

Dotazy