Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vana Jika Siena 160x38,5 cm, smaltovaná ocel 1,8 mm, 180 l

Výhody

  • Doprava zdarma
  • Novinka
Značka
Jika
Série
Siena
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
SIKOVJTA16070
Číst dotazy

Elegantní obdélníková vana SIENA, o velikosti 160x70 cm, ze smaltované oceli 1,8 mm a objemu 180 l, je vhodnou volbou do každé koupelny. Výhodou ocelových smaltovaných van je jejich odolnost vůči poškrábání, úderům i oděrům.

K ocelovým vanám SIENA, je nutno dokoupit nohy 9401.2.000.000.1

Celý popis

Nákup

Cena:
3 590  Kč/ks

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

VÝHODY SMALTOVANÝCH VAN

Tvrdost povrchu 

+ Smalt dosahuje na Mohsově stupnici tvrdosti od 1. do 10. stupně 7, a tak jej lze zařadit mezi velmi tvrdé materiály. Protože je dokonce tvrdší než ocel, nemohou jej materiály používané v koupelně poškrábat. Jen drahokamy mají tvrdší povrch než smalt.   

Péče 

+ Smaltovaná ocel je nenáročná na údržbu a lze ji čistit běžnými domácími čisticími prostředky. Na neporézním povrchu smaltované oceli nevznikají ani mikroskopicky malé škrábance. 

Hygiena 

+ Smaltovaná ocel má neporézní povrch s tvrdostí skla, který ztěžuje ulpívání bakterií, plísní apod.  

Odolnost vůči chemikáliím 

+ Smaltovaná ocel  je odolná vůči všem kosmetickým přísadám do koupele a parfémům, které se snášejí s pokožkou. Ani prostředky na barvení vlasů a odlakovače nezanechávají žádné stopy. Krásný a hygienický vzhled tak zůstává zachován po celou dobu používání sanitárního vybavení.   

Tepelná odolnost 

+ Smaltovaná ocel je nehořlavá – horké a žhnoucí předměty jako svíčky či cigarety nemohou vanu zapálit a nezanechávají na ní žádná spálená místa ani stopy po očazení.   

Odolnost vůči UV záření 

+ Smaltovaná ocel je stálá na světle, odolná vůči UV záření a nebledne. Smaltovaná ocel vypadá i po 30 letech stále jako nová.   

Recyklace 

+ Smaltovanou ocel tvoří výlučně přírodní suroviny. Proto lze smaltovanou ocel na konci jejího životního cyklu stoprocentně recyklovat.

Hmotnost a balení

Hmotnost
23,5 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
38,5
Šířka (cm)
160

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
vana
Materiál
smaltovaná ocel 1,8 mm
Objem vany (l)
180
Série
Siena
Typ
klasická
Výbava
bez nožiček
Značka
Jika