Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchová baterie nástěnná Grohe Grohe se sprchovým setem, 150 mm

Elegantní sprchový set od známého výrobce GROHE, je vhodným výběrem do vaší koupelny. Výhodný balíček skládající se ze sprchové termostatické baterie Grohterm 1000 New a vanového setu Tempesta se třemi masážními proudy pořídíte za pěknou cenu a navíc od nás zdarma dostanete nano sadu pro ošetření obou produktů. Termostatická baterie vám navíc oproti běžné baterii poskytuje celou řadu výhod, jako je stálost teploty, nižší riziko opaření a zejména úsporu vody. 

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe Kat. č.: SIKOBGSPRCHTSET
Cena:
5 490  Kč/ks

Doporučená cena: 10 163 Kč Ušetříte: 46% (4 673 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

 Technologie sprchového setu:

Technologie GROHE CoolTouch - zajišťuje, že teplota vnějšího povrchu baterie nikdy nepřekročí teplotu tekoucí vody. Chladicí kanálek, který je součástí termostatických baterií, vytváří bariéru mezi proudem horké vody a chromovým povrchem, který tak nikdy není příliš horký.


Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Technologie GROHE SafeStop - Bezpečnost je zajištěna také díky technologii GROHE SafeStop® s bezpečnostní zarážkou při 38°C. Pro nastavení větší teploty je nutné překonat pojistku.


 

Hmotnost a balení

Hmotnost 5,01  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Rozteč 150 mm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku sprchová baterie
Koncept malá
Materiál mosaz
Ovládání termostatická
Série
Typ baterie nástěnná
Výbava se sprchovým setem
Značka Grohe

Dotazy