Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchová baterie nástěnná Hansgrohe Hansgrohe se sprchovým setem, 150 mm

Moderní a nadčasový design to je nástěnná sprchová baterie se sprchovým setem od HANSGROHE, která se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu. Balení obsahuje termostatickou sprchovou baterii na stěnu Ecostat Universal a sprchovou sadu 0,90 m Crometta 100 Vario.

Celý popis

Značka: Hansgrohe Série: Hansgrohe Kat. č.: SIKOBHGSPRCHTSET
Cena:
5 490  Kč/ks

Doporučená cena: 8 591 Kč Ušetříte: 36% (3 101 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Charakteristika setu od HANSGROHE: druh proudu – Rain, normální proud, pro mytí vlasů. Přepínání druhu proudu otáčením sprchové hlavice. Otočné spoje zabraňují přelomení hadice. Jezdec nastavitelný v úhlu 90°, možnost natočení vlevo a vpravo, nahoru a dolů. Maximální průtok (při 0,3 MPa): 18 l/ min.

 

Technologie sprchového setu:

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

 

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

 

Technologie XXLPerformance - Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

 

 

 

Druhy proudů:

Rain - Plnější sprchový deštík, ideální k mytí vlasů.

 

 

Masážní proud - Silný masážní proud, který cíleně nabuzuje.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost 3,20  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Rozteč 150 mm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku sprchová baterie
Materiál mosaz
Ovládání termostatická
Průtok l/min. 16
Série
Typ baterie nástěnná
Výbava se sprchovým setem
Značka Hansgrohe

Dotazy