Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový systém Grohe s termostatickou baterií, 2 funkce

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Koupelny
Termostatické baterie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBGRSC
Číst dotazy

Grohe reproduktor ZDARMA

Luxusní sprchový set s termostatem, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodný do každé moderní koupelny. Technologie tohoto sprchového setu jsou například: SmartControl tlačítka - Lehké ovládání a výběr režimů a výstupů pro hlavovou nebo ruční sprchu na tělese termostatické baterie. Stisknout pro spuštění či zastavení proudu vody; Otočit pro regulaci proudu vody. Dále pak MultiSpray, CoolTouch, EasyLogic a TurboStat. Tento produkt umožňuje použít více proudů najednou.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
51 126 Kč /ks
Cena:
27 990  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (23 136 Kč/ks)

SKLADEM > 30 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Sprchový systém s termostatem na zeď, set obsahuje: sprchové ramínko horizontální 500 mm, nástěnný SmartControl termostat, umožňuje změnu mezi: hlavová sprcha Rainshower 360 DUO, GROHE PureRain a TrioMassage, ruční sprcha Power&Soul 115, nástěnný držák ruční sprchy, Silverflex sprchová hadice 1 750 mm, minimální průtok 10 l /min. GROHE DreamSpray® perfektní vodní paprsky, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE CoolTouch® ochrana proti opaření, kompaktní kartuše s termoprvkem, GROHE EcoJoy® technologie pro nízkou, spotřebu vody a perfektní průtok, GROHE SafeStop bezpečnostní zarážka při 38°C, SmartControl tlačítko ON-OFF, ovládání proudu od EcoJoy do plného proudu Full Flow, GROHE EasyReach™ sprchová polička, vyrobeno z bezpečnostního skla, GROHE SpeedClean - odstranění, vodního kamene přetřením, Vnitřní WaterGuide pro delší životnost, Twistfree - zabraňuje zkroucení, sprchové hadice.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

 

Technologie GROHE CoolTouch - zajišťuje, že teplota vnějšího povrchu baterie nikdy nepřekročí teplotu tekoucí vody. Chladicí kanálek, který je součástí termostatických baterií, vytváří bariéru mezi proudem horké vody a chromovým povrchem, který tak nikdy není příliš horký.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Technologie GROHE DreamSpray - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
10,759 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
sprchový systém
Materiál
mosaz
Ovládání
termostatická
Počet funkcí
2 funkce
Výbava
s termostatickou baterií
Značka
Grohe