Právě teď v e-shopu doprava ZDARMA při objednávce nad 3 000 Kč!
Staňte se fanouškem
 • Čeština

Dřezová - umyvadlová baterie nástěnná Delimano Instant s el.ohřevem vody+nůž zdarma

Výhody

Značka
Delimano
Série
Instant
Koupelny
Umyvadlové baterie
 
Dřezové baterie
 
Baterie s elektrickým ohřevem vody
Kuchyně
Dřezové baterie nástěnné
Kat. č.:
105980076
Číst dotazy

Teplá voda z kohoutku kdekoli a okamžitě! Baterie s elektrickým ohřevem vody Instant Digital zahřeje vodu až na 60 stupňů pouhým stisknutím páčky. Díky červené kontrolce poznáte, kdy je baterie připravena k použití.

 • teplá voda okamžitě jednoduchým stisknutím páčky
 • vybavena přehledným displejem ukazujícím aktuální teplotu vody
 • regulace teploty
 • 1 m dlouhý přívodní kabel k zapojení do zásuvky
 • šetří drahocennou vodu, čas a energii, tedy i peníze
 • lehká, snadno přenosná
 • vyústění z nerez oceli
 • příkon: 3 kW
 • průtok vody: 1,5 - 2 l za minutu
   

Celý popis

Nákup

Cena:
1 699  Kč/ks

Na cestě. Předpokládané naskladnění od 11.12.
Sdílejte na
Obsah

Teplá voda z kohoutku za pouhých 3 sekund

Potřebujete teplou vodu na chatě nebo v garáži, ale nemáte ji tam zavedenou? Rozbil se vám ohřívač vody nebo přerušili dodávku teplé vody? Pořiďte si baterii s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant, která okamžitě ohřeje vodu v neomezeném množství! Nyní k dostání také pro instalaci na zeď a s nastavitelnou hadicí! Jednoduše ji instalujte na váš dřez, zapojte do zásuvky a můžete pustit teplou vodu! Pozor, baterie není vhodná pro použití do sprchy!


Tekoucí teplá voda z kohoutku za pouhých 3 sekund

Baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant je připravena za pouhých 3 sekund. Poté začne vytékat teplá voda, takže ji můžete používat nepřerušovaně. Jednoduché a chytré řešení všude, kde není k dispozici ohřev Neomezený přívod teplé vody o teplotě až 60 stupňů Digitální baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant zahřeje vodu až na 60 stupňů pouhým stisknutím páčky. Díky červené kontrolce poznáte, kdy je baterie připravena k použití. Pokud potřebujete studenou vodu, jednoduše vraťte páčku zpět a začne vytékat studená voda. Snadné a praktické použití.


Digitální displej

Digitální displej, nejnovější zlepšení digitální baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant, vám umožní sledovat teplotu vody, takže příprava nápojů bude mnohem jednodušší. I vaše děti se jej naučí ovládat, takže se nepopálí.

Hygieničtější teplá voda, kterou máte vždy k dispozici

Pokud musíte k ohřevu používat bojler, voda se v něm uchovává delší dobu. S baterií s elektrickým ohřevem zůstane vaše voda vždy svěží, abyste s ní mohli připravit lahodný čaj, polévku nebo kávu.

Jednoduchý a bezpečný systém instalace na zeď

Jednoduchý systém instalace na zeď bezpečně udrží baterii na jakékoli stěně, takže můžete mít tekoucí vodu, kdekoli a kdykoli ji budete potřebovat. Výtok / provzdušňovač vody zůstane bezpečně na svém místě podle pohybu páčkou. A vy si zamilujete tu praktickou páčku, kterou můžete posouvat zleva doprava pro snadnou a plynulou regulaci vody. S nastavitelným výtokem pro snadnou regulaci směru toku a výšky baterie V neposlední řadě je tato baterie elegantním doplňkem do kuchyně Díky elegantnímu zaoblenému designu z bílého plastu s kovovými detaily bude baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant krásným doplňkem do vaší kuchyně. Jednoduchá instalace nad dřez zajistí baterii na místě a praktickou páčku můžete posouvat dopředu či dozadu pro snadnou regulaci teploty.

Můžete ji používat v kuchyni, koupelně, garáži, na zahradě...

Baterie s elektrickým ohřevem zahřeje vodu za pouhé 3 sekundy. Nainstalujte ji do kuchyně, abyste měli horkou vodu na polévky, čaj nebo kávu rychleji a za méně peněz. Nainstalujte ji ve sklepě, garáži nebo dílně a umyjte si špinavé ruce teplou vodou. Nainstalujte ji na zahradě a využívejte všech výhod teplé vody, která je vždy k dispozici. Digitální baterie s elektrickým ohřevem Delimano Instant šetří čas, energii a vodu bez nutnosti ústředního ohřevu. Potřebujete pouze standardní potrubí a zásuvku.

Teplá voda z kohoutku bez čekání

Díky okamžitému přívodu teplé vody z kohoutku ušetříte vodu, čas i energii – bez ztrát vody v potrubí. Baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant je naprosto bezkonkurenční v kuchyni nebo všude tam, kde potřebujete teplou vodu. Baterie s plně automatizovanou regulací ohřevu má uvnitř standardní cívku. Nebudete mít žádné problémy s nainstalováním ohřívače ani jeho provozem v kuchyni.

Chytré a praktické řešení, které vám ušetří čas, energii a drahocennou vodu

Technické informace

• materiál: plast, kov
• Napětí: 220-240V/50 Hz
• příkon: 3KW pracovní tlak: 0,4 - 6 bar/0,04 - 0,6 Mp
• Šířka (těleso): 15 cm
• Objem vody: 0,7 - 3,5 l/min
•Stupeň ochrany proti vlhkosti / odolnosti proti vodě: IPX4
• Průměr pro výtok vody: 30 mm, přívod vody 1/2" 
•Průměr vnitřního elektrického vedení: >/= 1,5 mm2

 

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,826 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
bílá/chrom
Druh výrobku
dřezová - umyvadlová baterie
Ovládání
páková
Série
Instant
Typ baterie
nástěnná
Výbava
s el.ohřevem vody+nůž zdarma
Značka
Delimano

Soubory ke stažení