Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe I bez výpusti

Elegantní umyvadlová baterie GROHE stojánková, bez výpusti, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe I
Cena:
4 290  Kč/ks

Doporučená cena: 8 549 Kč Ušetříte: 50% (4 259 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: Kat. č.: SIKOBGEJ271
Obsah

Popis

Páková umyvadlová baterie DN 15, Velikost S, jednootvorová montáž, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, GROHE EcoJoy®, SpeedClean perlátor 5,7 l/min, GROHE QuickFix® Plus rychloupevňovací systém, hladké tělo, flexi připojovací hadičky.    

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SpeedClean - Díky které produkt snadno vyčistíte od vodního kamene pouhým přetřením.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 2,16  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design hranatý
Druh výrobku umyvadlová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 5,7
Série Grohe I
Typ baterie stojánková
Výbava bez výpusti
Značka Grohe

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty