Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe II s výpustí

Elegantní umyvadlová baterie stojánková, s výpustí, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou, SilkMove®, StarLight®, EcoJoy® a QuickFix®.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe II Kat. č.: SIKOBGEL275
Cena:
2 190  Kč/ks

Doporučená cena: 4 268 Kč Ušetříte: 49% (2 078 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Páková umyvadlová baterie DN 15, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuše s technologií, GROHE SilkMove® 35 mm, variabilně nastavitelný omezovač průtoku s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/minGROHE QuickFix® rychlomontážní systém, odtoková souprava DN 32, flexi připojovací hadičky.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet.  Veškeré produkty GROHE se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 2,11  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku umyvadlová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 5,7
Série Grohe II
Typ baterie stojánková
Výbava s výpustí
Značka Grohe

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty