Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe II s výpustí

Výhody

Značka
Grohe
Série
Grohe II
Koupelny
Umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEL275
Číst dotazy
Elegantní umyvadlová baterie stojánková, s výpustí, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou, SilkMove®, StarLight®, EcoJoy® a QuickFix®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
3 965 Kč /ks
Cena:
2 190  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (1 775 Kč/ks)

SKLADEM > 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuše s technologií, GROHE SilkMove® 35 mm, variabilně nastavitelný omezovač průtoku s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/minGROHE QuickFix® rychlomontážní systém, odtoková souprava DN 32, flexi připojovací hadičky.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet.  Veškeré produkty GROHE se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,908 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe II
Typ baterie
stojánková
Výbava
s výpustí
Značka
Grohe