Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe IV s výpustí

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe IV
Koupelny
Umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEC275L
Číst dotazy
Elegantní páková umyvadlová baterie  GROHE, stojánková, s výpustí, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou SilkMove, EcoJoy®, AquaGuide, StarLight® a QuickFix®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
7 123 Kč /ks
Cena:
4 690  Kč/ks
Ušetříte:
34%  (2 433 Kč/ks)

SKLADEM < 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15, Velikost L, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuše 28 mm s, GROHE SilkMove®, s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/min, GROHE AquaGuide nastavitelný perlátor, GROHE QuickFix® Plus Rychloupevňovací systém, otočná výtoková trubice, odtoková souprava DN 32, s perlátorem a dorazem, hladké tělo, flexi připojovací hadičky, minimální tlak 1,0 bar.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,849 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe IV
Typ baterie
stojánková
Výbava
s výpustí
Značka
Grohe