Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vanová baterie nástěnná Grohe Grohe I bez sprchového setu, 150 mm

  • Doprava zdarma

Elegantní nástěnná vanová baterie GROHE, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou XL Waterfall, StarLight® a FeatherControl Joystick.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe I
Cena:
8 090  Kč/ks

Doporučená cena: 13 075 Kč Ušetříte: 38% (4 985 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: Kat. č.: SIKOBGEJ222
Obsah

Popis

Páková vanová baterie, DN 15, montáž na stěnu, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, GROHE XL Waterfall, integrovaná zpětná klapka ve výstupu, sprchy DN 15, S-přípojky, zajištěno proti zpětnému toku.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 3,14  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Rozteč 150 mm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design hranatý
Druh výrobku vanová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 20
Série Grohe I
Typ baterie nástěnná
Výbava bez sprchového setu
Značka Grohe

Dotazy