Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vanová baterie nástěnná Grohe Grohe I bez sprchového setu, 150 mm

  • Doprava zdarma

Elegantní nástěnná vanová baterie GROHE, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou XL Waterfall, StarLight® a FeatherControl Joystick.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe I Kat. č.: SIKOBGEJ222
Cena:
8 090  Kč/ks

Doporučená cena: 13 075 Kč Ušetříte: 38% (4 985 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Páková vanová baterie, DN 15, montáž na stěnu, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, GROHE XL Waterfall, integrovaná zpětná klapka ve výstupu, sprchy DN 15, S-přípojky, zajištěno proti zpětnému toku.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 3,34  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Rozteč 150 mm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design hranatý
Druh výrobku vanová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 20
Série Grohe I
Typ baterie nástěnná
Výbava bez sprchového setu
Značka Grohe

Dotazy