Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vanová baterie nástěnná Grohe Grohe I bez sprchového setu, 150 mm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe I
Koupelny
Vanové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEJ222
Číst dotazy
Elegantní nástěnná vanová baterie GROHE, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou XL Waterfall, StarLight® a FeatherControl Joystick.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
12 773 Kč /ks
Cena:
8 090  Kč/ks
Ušetříte:
37%  (4 683 Kč/ks)

SKLADEM > 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková vanová baterie, DN 15, montáž na stěnu, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, GROHE XL Waterfall, integrovaná zpětná klapka ve výstupu, sprchy DN 15, S-přípojky, zajištěno proti zpětnému toku.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
3,14 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Rozteč
150 mm

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
hranatý
Druh výrobku
vanová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
20
Série
Grohe I
Typ baterie
nástěnná
Výbava
bez sprchového setu
Značka
Grohe