Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Grohe Grohe II bez výpusti

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe II
Koupelny
Vysoké umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEL285
Číst dotazy
Vysoká elegantní umyvadlová baterie stojánková GROHE, bez výpusti, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou, SilkMove®, StarLight®, EcoJoy® a QuickFix®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
7 755 Kč /ks
Cena:
4 790  Kč/ks
Ušetříte:
38%  (2 965 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Páková umyvadlová baterie DN 15 velikost XL, jednootvorová montáž, kovová páka, pro volně stojící umývátka, keramická kartuše s technologií, GROHE SilkMove® 35 mm, s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/min, GROHE QuickFix® rychlomontážní systém, hladké tělo, flexi připojovací hadičky.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty GROHE se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

 
 

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,844 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
vysoká umyvadlová baterie
Koncept
dřevěná
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe II
Typ baterie
stojánková
Výbava
bez výpusti
Značka
Grohe