Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Teplá dlažba Fine Floor 15,6 - 25 m2

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Fineza
Série
Fine Floor
Koupelny
Podlahové vytápění
Kat. č.:
FFG
Číst dotazy

Topný kabel pro vytápění plochy 15,6-25 m2, příkon 2500 W. Podlahové vytápění slouží ke zvýšení pohodlí ve vaší koupelně, navíc je jednoduše ovladatelné, úsporné a spolehlivé. Výrobek není určen pouze pro koupelny, ale lze ho instalovat i do chodeb, kuchyní atd. Při instalaci se z kabelu vytváří ...

Celý popis

Nákup

Cena:
6 990  Kč/ks

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah
Topný kabel pro vytápění plochy 15,6-25 m2, příkon 2500 W. Podlahové vytápění slouží ke zvýšení pohodlí ve vaší koupelně, navíc je jednoduše ovladatelné, úsporné a spolehlivé. Výrobek není určen pouze pro koupelny, ale lze ho instalovat i do chodeb, kuchyní atd. Při instalaci se z kabelu vytváří topné smyčky, jejichž hustotu lze individuálně stanovit pomocí přiložených šablon. Vzhledem k použití tenkého jednožilového kabelu s ochranným opletením typu ADSL1P a z toho plynoucí nízké konstrukční výšky je FINE FLOOR vhodný i pro rekonstrukci podlah v již existujících objektech.
Poskytovaná záruka 10 let.

Hmotnost a balení

Hmotnost
7,8 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Délka topného kabelu (m)
215,9

Technické parametry

Druh výrobku
teplá dlažba
Série
Fine Floor
Vyhřívaná plocha (m2)
15,6 - 25 m2
Výkon (W)
2500
Značka
Fineza

Soubory ke stažení

Naposledy shlédnuté produkty