Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Rondoval 53x49 cm šedá skála

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Rondoval
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
518915
Číst dotazy
Elegantní kulatý kuchynský dřez Blanco, z materiálu silgranit, v barevném provedení šedá skála, je vhodný do každé kuchyně. Rozměr dřezu je 535 x 490 mm, rozměr dřezové nádoby průměr 390 x 180 mm a minimální šířka skříňky 600 mm. Dřez je dále upraven o antibakteriální ochranu Hygiene+Plus.  Antibakteriální ochrana Hygiene+Plus je ochranný štít proti nečistotám a bakteriím, který usnadňuje údržbu. Na základě jedinečného, patentovaného vzorce hygienické ochrany působí SILGRANIT PuraDur antibakteriálně. Testy prokazují, že zabudovaná hygienická ochrana snižuje růst bakterií v průměru o 98%.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 690 Kč /ks
Cena:
6 082  Kč/ks
Ušetříte:
9%  (608 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah

  SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.  Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,9 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
49
Šířka (cm)
53

Technické parametry

Barevné provedení
šedá skála
Design
kulatý
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Rondoval
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku