Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 9 E 93x43 cm šedá skála

  • Doprava zdarma

Elegantní kuchyňský dřez BLANCO, z materiálu silgranit, v barevném provedení šedá skála, je velmi prostorný, ergonomicky a optimálně uspořádaný hlavní dřez s plochou přídavnou vaničkou se samostatným odtokem. Dřez je vhodný pro vestavbu do rohu i do rovné desky. Rozměr skříňky 90 x 90/60 cm, rozměr dřezu  930 x 510 mm, rozměr dřezové nádoby 340 x 431 mm, rozměr přídavné vaničky 220 x 360 mm a hloubka dřezu 180/27 mm. Cena zahrnuje sítkový ventil 3 1/2", odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou a montážní kování.

Celý popis

Značka: Blanco Série: Zia 9 E
Běžná dodací lhůta 14 dní
Cena:
7 642  Kč/ks

Doporučená cena: 8 990 Kč Ušetříte: 15% (1 348 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Kód dodavatele: 0000013484 Kat. č.: 518950
Obsah

Popis

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.  Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni

Hmotnost a balení

Hmotnost 1,90  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 43
Šířka (cm) 93
Výška (cm) 93

Technické parametry

Barevné provedení šedá skála
Druh výrobku dřez
Materiál Silgranit
Série Zia 9 E
Značka Blanco
Způsob montáže montáž na desku

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty