Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřez Blanco Zia 9 E 93x43 cm šedá skála

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Série
Zia 9 E
Kuchyně
Dřezy
 
Dřezy a příslušenství
Kat. č.:
518950
Číst dotazy
Elegantní kuchyňský dřez BLANCO, z materiálu silgranit, v barevném provedení šedá skála, je velmi prostorný, ergonomicky a optimálně uspořádaný hlavní dřez s plochou přídavnou vaničkou se samostatným odtokem. Dřez je vhodný pro vestavbu do rohu i do rovné desky. Rozměr skříňky 90 x 90/60 cm, rozměr dřezu  930 x 510 mm, rozměr dřezové nádoby 340 x 431 mm, rozměr přídavné vaničky 220 x 360 mm a hloubka dřezu 180/27 mm. Cena zahrnuje sítkový ventil 3 1/2", odtoková a přepadová armatura s prostorově úspornou trubkou a montážní kování.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
8 990 Kč /ks
Cena:
7 642  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (1 348 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco představuje jedinečný materiál. Nepřekonatelně trvanlivý a snadno udržovatelný díky novým, vynikajícím materiálovým vlastnostem nabízí SILGRANIT® PuraDur® II barevným dřezům z kompozitního materiálu dosud nebývalou odolnost a snadnou údržbu.  Kamenně hedvábný a mimořádně nepropustný, uzavřený povrch propůjčuje dřezu mimořádně dlouhou životnost. Vysoká odolnost proti poškrábání, mimořádná pevnost, tepelná odolnost do 280°C. 

Firma Blanco patří k předním výrobcům kompletních mycích center prvotřídní kvality. Vzájemně navazující komponenty, od inovativních dřezů, přes perfektně  přizpůsobené směšovací baterie, až po inteligentně řešené košové systémy třídění kuchyňského odpadu, přesvědčí svojí vysokou funkčností a poskytovaným komfortem pro práci v kuchyni

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,9 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
43
Šířka (cm)
93
Výška (cm)
93

Technické parametry

Barevné provedení
šedá skála
Druh výrobku
dřez
Materiál
Silgranit
Série
Zia 9 E
Značka
Blanco
Způsob montáže
montáž na desku

Naposledy shlédnuté produkty