Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Mozaika černá s perletí 2/2

Výhody

Značka
Premium Mosaic
Série
Skleněné mozaiky
Kuchyně
Mozaiky
Kat. č.:
MOS20BKHM
Číst dotazy

Díky technologii výroby, kdy se mozaika vyrábí lisováním z taveného skla (tedy nikoliv řezáním skleněných desek na kostičky, jako u běžných skleněných mozaik) může tato mozaika vykazovat drobné nepravidelnosti v jednotlivých kostičkách, nedokonale hladký povrch,"nedolité" hrany/rohy, drobné póry v ...

Celý popis

Nákup

Cena:
859  Kč/m2

SKLADEM > 99 m2 Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah
Díky technologii výroby, kdy se mozaika vyrábí lisováním z taveného skla (tedy nikoliv řezáním skleněných desek na kostičky, jako u běžných skleněných mozaik) může tato mozaika vykazovat drobné nepravidelnosti v jednotlivých kostičkách, nedokonale hladký povrch,"nedolité" hrany/rohy, drobné póry v povrchu apod. Toto vše je součástí designu této mozaiky a nejedná se o vadu. Jde o přirozenou vlastnost výrobku. Dbejte na důkladně vyčištění mozaiky po zaspárování. Doporučujeme nepoužívat výrazně kontrastní barvu spárovacích hmot, jako je bílá, béžová apod. 

Hmotnost a balení

Hmotnost
6,9 kg
Balení
1,07 m2

Rozměry

Deklarovaný rozměr (v cm)
32,7x32,7
Jmenovitý rozměr (v cm)
33x33
Tloušťka v mm
4

Technické parametry

Barva popisná
černá
Barva základní
černá
Druh výrobku
skleněná mozaika
Materiál
sklo
Povrch
lesk
Rozměr základního prvku
2x2
Série
Skleněné mozaiky
Tvar základního prvku
čtverec
Značka
Premium Mosaic

Naposledy shlédnuté produkty