Staňte se fanouškem
  • Čeština

Spádový profil pravý do sprchového koutu kartáčovaná nerez, 10 mm, 120 cm

  • Novinka

Spádový profil (pravý) pro sprchové kouty bez vaničky v úrovni podlahy. Vyrobeno z kvalitní chemicky odolné, kartáčované nerezové oceli.

Celý popis

Značka: Havos Kat. č.: SPNRZK10120P
Cena:
599  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Spádová lišta z ušlechtilé, chemicky odolné, kartáčované nerezové oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprchových koutů v úrovni podlahy. Spádová lišta je opatřena standardní střiží pro zakotvení do lepidla v podlaze. Pro úpravu výšky se spádová lišta, na nízké nebo vysoké straně, podle potřeby zkrátí. Do sprchového koutu použijte vždy pravý nebo levý spádový profil, popřípadě oba vyžaduje-li to provedení sprchového koutu.

 

Údržba:

Spádová lišta je vhodná především tam, kde lze očekávat vysoké mechanické nebo chemické namáhání, přičemž nevyžaduje zvláštní péči nebo údržbu. Nečistoty se odstraní při mytí obkladů vhodnými jemnými čisticími prostředky. Ale ani chemicky odolná nerez není odolná vůči veškeré chemii, proto pro všechny čisticí prostředky platí, že nesmí obsahovat kyselinu solnou a kyselinu fluorovodíkovou či jiné silně agresivní látky. Je nutno také zabránit přímému, trvalému styku s jinými kovy, jako např. běžnou ocelí, protože to může vést k druhotné korozi, zvláště pak ve vlhkém prostředí.

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,20  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Délka (cm) 120
Výška hrany (mm) 10

Technické parametry

Barva základní šedá
Druh výrobku spádový profil pravý
Materiál kartáčovaná nerez
Použití do sprchového koutu
Značka Havos

Dotazy