Staňte se fanouškem
  • Čeština

Fila

  • Výprodej
  • Outlet
Sdílejte na

Detailní popis série Fila

Protože nasloucháme našim zákazníkům, tak pro Vás na mnohá Vaše přání představujeme obklady Fila v NOVÉM FORMÁTU 30x45 cm doplněné dlažbou ve formátu 33x33 cm. Fila patří mezi dlouhodobě velmi oblíbené obklady a drží se mezi našimi nejprodávanějšími koupelnovými sériemi. Obklad a dlažba Fila, představují teplé tóny barev oranžová, krémová a hnědá, a spolu s mozaikou a inovovanou listelou v setu, umožňují sestavit koupelnu tak, že se v ní budete skvěle cítit i za dalších 20 let.

 

Výprodejová nabídka:

Využijte výhodné ceny hnědého obkladu Fila  v původním formátu 25x33 cm, který je dostupný pouze do vyprodání zásob. Pokud chcete výrazně ušetřit, můžete výprodejový hnědý obklad Fila ve formátu 25x33 cm zkombinovat s ostatními obklady Fila ve formátu 30x45 a to tak, že např. z malého formátu obkladu obložíte celou stěnu. Navazující stěny pak již mohou být ve větším formátu obkladů. Nebo malý formát obkladu můžete využít např. jako dekorativní pruh do sprchového koutu, který od velkého formátu obkladů oddělíte mozaikou. Fantazii se meze nekladou.

Stejně tak můžete za likvidační cenu nakoupit listely Fila řezané vodním paprskem a sestavit si tak výslednou barevnou kombinaci listely dle Vaší individuality. Listelu sestavíte kombinací z částí 4/1 (prostřední část listely) + 4/2 + 4/3 (okrajové části listely). Neváhejte kombinovat výprodejové položky za skvělé ceny.