Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Penetrace Mapei Eco Prim Grip 5 kg

Výhody

Značka
Mapei
Série
Eco Prim Grip
Obklady, dlažby
Penetrační nátěry
Kat. č.:
ECOPRIMGRIP5
Číst dotazy

Univerzální penetrace na bázi akrylových pryskyřic ve vodní disperzi a křemičitých plniv.

Celý popis

Nákup

Cena:
599  Kč/ks

SKLADEM > 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Univerzální penetrace Eco Prim Grip  pro savé i nesavé podklady, na bázi akrylových pryskyřic ve vodní disperzi. Obsahuje křemičitá plniva, která zvyšují přídržnost následně nanášených vrstev. Penetrace Eco Prim Grip zaručuje povrchu ideální drsnost, která zajišťuje dokonalou přídržnost k hladkým a málo savým podkladům. Lze jí nanášet na beton, cihly, sádrokarton, pórobeton, keramiku, omítky, nátěry, sádru. OSB desky, dřevo, kov, betonové panely. Kontaktní můstek či penetrace Eco Prim Grip může být použita pro zlepšení přídržnosti stěrek a lepidel pro keramiku na všechny nesavé podklady v interiéru - keramiku, terazzo, atd. Připraveno k okamžitému použití. Určeno pro interiéry a exteriéry.

 

POZOR, nekombinujte penetraci Eco Prim Grip v následné vrstvě s interiérovou hydroizolací Mapegum WPS, došlo by k chemické reakci a mechanické degradaci této hydroizolace. V případě, že budete používat hydroizolaci Mapegum WPS, použijte pod ní jiný typ penetrace Mapei, vhodné dle druhu podkladu.

 


Přehled nebezpečných látek:


Směs neobsahuje látky vyhodnocené jako PBT nebo vPvB.

Hmotnost a balení

Hmotnost
5 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
penetrace
Objem v balení
5 kg
Oblast použití
exteriér i interiér
Podklad
pro savý a nesavý povrch
Série
Eco Prim Grip
Skladovatelnost
24 měsíců
Značka
Mapei

Soubory ke stažení

Naposledy shlédnuté produkty