text.skipToContent text.skipToNavigation

Samolepící háček Powerbutton, chrom 59322-00000-00

319 Kč / ks

Háček tesa Powerbutton Universal je vhodný pro zavěšení předmětů v kuchyni, koupelně či na jakémkoliv jiném místě v domácnosti. Bezpečně udrží až 8 kg! Díky patentované technologii pevného lepení drží na většině povrchů. Snadná montáž bez vrtání, šroubů a hřebíků. Opakovaně použitelný. Odstranitelný bez poškození a zanechání zbytků od lepidla*. Odolný vůči vodě a vysoké teplotě.  * Háček není vhodný pro připevnění na tapety, omítku a sádru. Při odstraňování z těchto materiálů může zanechat zbytky od lepidla. 
Skladem > 50 ks

Náš kód zboží: 59322-00000-00

Kategorie: Tesa , Koupelnové doplňky bez vrtání , Háčky a věšáky , Powerbutton

Háček tesa Powerbutton Universal je vhodný pro zavěšení předmětů v kuchyni, koupelně či na jakémkoliv jiném místě v domácnosti. Bezpečně udrží až 8 kg!

 

Díky patentované technologii pevného lepení drží na většině povrchů. Snadná montáž bez vrtání, šroubů a hřebíků. Opakovaně použitelný. Odstranitelný bez poškození a zanechání zbytků od lepidla*. Odolný vůči vodě a vysoké teplotě.

 

* Háček není vhodný pro připevnění na tapety, omítku a sádru. Při odstraňování z těchto materiálů může zanechat zbytky od lepidla.

Instalace - Technologie Powerbutton

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Druh výrobku háček
Materiál kov
Barva popisná chrom
Design kulatý
Nosnost v kg 8 kg
Typ samolepící
Série Powerbutton
Značka Tesa
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné