text.skipToContent text.skipToNavigation

SHOWERPROFILE-SB Spádový klín H=10mm, Ušlech. ocel V4A broušená, délka: 1,2m

1 529 Kč / ks

SHOWERPROFILE-S spádová nerezová lišta se spádem 2% pro zakončení bočních stran obložených sprchových koutů bez vaničky v úrovni podlahy.
Skladem > 99 ks

Náš kód zboží: SPSB100EB120

Kategorie: Showerprofile-S , Schlüter , Hliníkové lišty

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S je spádový klín z plochého profilu z kartáčované ušlechtilé nerezové oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprchových koutů v úrovni podlahy. Profil je na zadní straně opatřen střiží pro zakotvení do lepidla. Pro uchycení v podlaze slouží nosný profil z tvrdého PVC a s drážkou ve tvaru U pro uchycení klínu. Pro úpravu výšky se příliš dlouhý spádový klín, na nízké nebo vysoké straně, podle potřeby zkrátí. Výšku lze kromě toho nastavit hlubším nebo mělčím zasunutím do uchycení ve tvaru U. Spádový klín lze použít vlevo nebo vpravo k přechodu podlahy nebo pod obkladem boční stěny.

  

Údržba:

Spádová lišta Schlüter-SHOWERPROFILE-S je vhodná především tam, kde lze očekávat vysoké mechanické nebo chemické namáhání, nevyžaduje zvláštní péči nebo údržbu. Nečistoty se odstraní při mytí obkladů vhodnými jemnými čisticími prostředky. Ani nerez ale není odolná vůči veškeré chemii, proto pro všechny čisticí prostředky platí, že nesmí obsahovat kyselinu solnou a kyselinu fluorovodíkovou. Je nutno také zabránit styku s jinými kovy, jako např. běžnou ocelí, protože to může vést k druhotné korozi.

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 0,3 kg
Druh výrobku spádový profil
Materiál kartáčovaná nerez
Barva základní šedá
Použití do sprchového koutu
Rozměry
Výška hrany 10 mm
Série Showerprofile-S
Značka Schlüter
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné