Staňte se fanouškem
  • Čeština

Obchodní podmínky

Internetový obchod siko.cz je provozován společností SIKO KOUPELNY a.s.,

Sídlo společnosti: Skorkovská 1310, 190 00 Praha 9, IČ 26065801, DIČ: CZ26065801.

Informace pro spotřebitele

Informace pro odběratele

Nabízený sortiment

V našem e-shopu je nabízena část sortimentu ze standardní nabídky obchodů SIKO KOUPELNY, zejména sortiment, který je vhodný pro dopravu přepravními společnostmi. V případě, že máte zájem o zboží, které aktuálně není nabízeno k prodeji prostřednictvím e-shopu (zejména drobné doplňky), stačí poptávanou položku připsat do kolonky Upřesňující informace ve vaší objednávce a pracovník call centra s Vámi domluví vše potřebné a vaši objednávku doplní.

Vytvoření objednávky

Objednat zboží a platně uzavřít kupní smlouvu si může kupující prostřednictvím internetového obchodu nebo emailem. Kupující je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky (tj. dodací adresu, fakturační údaje atd.).

Objednávka kupujícího je závazná pro obě strany okamžikem jejího potvrzení prodávajícím. Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že objednané zboží se již nevyrábí, nebo je dlouhodobě nedostupné.

Podrobný návod na vytvoření objednávky naleznete v sekci "Jak na to"

Doprava

Dopravíme vám zboží kamkoliv po celé České Republice, obvykle do 3 pracovních dnů ode dne objednávky a to prostřednictvím přepravních společností PPL, General Parcel, Toptrans a Geis.
Pokud povaha vámi vybraného zboží není vhodná pro dopravu zvoleným přepravcem, dodavatel si vyhrazuje právo změnit způsob dopravy tak, aby nedošlo k poškození zboží dopravou. O definitivním způsobu dopravy budete informováni pracovníkem call centra.

Podrobné informace o způsobech dopravy a jejich cenách naleznete v sekci "Doprava a platba"

Platba

V našem obchodě se nemusíte bát platit, platbu za zboží nevyžadujeme předem, můžete zaplatit až po převzetí zboží.
Při nákupu máte možnost výběru z následujících způsobů platby:

  • V hotovosti (na dobírku)
  • Platební kartou (on-line)
  • Bankovním převodem (předem na účet)
  • Pro podrobnější informace o jednotlivých způsobech platby zvolte sekci "Doprava a platba"

Ceny

Cena prodávaného zboží je stanovena v produktovém katalogu na internetových stránkách siko.cz . V případě, že objednané zboží není v nabídce e-shopu (např. zboží připsané do upřesňujících informací v objednávce), platí cena uvedená v posledním dotisku SIKO katalogu koupelen, který je k dostání na prodejnách SIKO KOUPELNY, a.s., nebo jej lze stáhnout zde.

Ceny v našem e-shopu jsou včetně DPH a mohou se lišit od cen v kamenných prodejnách SIKO KOUPELNY a.s.

Vrácení zboží

Zboží zakoupené v internetovém obchodě siko.cz lze dle zákona vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. Doporučujeme zboží vrátit nepoškozené, v původním obalu s příslušenstvím a všemi doklady – není to však podmínkou.

Pokud bude mít zboží sníženou hodnotu v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti, jsme oprávněni snížit vrácenou částku.

Kompletní koupelna

V případě zájmu o sortiment obkladů a dlažeb, kde jsou náklady na dopravu extrémně vysoké a zboží je nutno doručovat naší dopravou předpokládáme objednání vybavení celé koupelny, sprchového koutu/vany, sanitární keramiky, vodovodních baterií…, tak abychom na vás vysoké náklady na dopravu nemuseli přenášet. Vaši poptávku zašlete prosím na e-mailovou adresu shop@siko.cz a uveďte v ní kódy zboží, které naleznete na našich internetových stránkách případně v našem katalogu koupelen. U obkladů a dlažeb uvádějte vždy poptávané množství v m2 , (nikoliv např. jednotlivé kusy dlaždic). Doporučujeme také počítat 5-15% na prořez.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetových stránek a elektronického obchodu siko.cz, společnost SIKO KOUPELNY a.s. prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům.

Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace. Učiní tak mailem shop@siko.cz nebo telefonicky.

Doplňující informace

Veškeré obrázky použité na internetových stránkách siko.cz jsou pouze ilustrační. Zobrazení barev je limitováno technickými parametry monitoru a nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Doplňky a dekorace vyobrazené na obrázcích (např. madla, baterie, sifony, apod.) nejsou součástí zboží, pokud tak není přímo uvedeno. Skutečné rozměry některých výrobků se mohou od deklarovaných lišit v rámci příslušných norem. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu technických parametrů bez předchozího upozornění.

SIKO KOUPELNY a.s. má právo na změnu cen a změnu v nabídce zboží bez jakéhokoliv předchozí písemného nebo jiného upozornění.

Sdílejte na