Staňte se fanouškem
  • Čeština

Katalog KOUPELNY 2016/2017 je venku!

S prohlížením nebudete chtít přestat. Chytne vás až do poslední stránky. 

 

Vážení zákazníci,

právě vychází náš zbrusu nový katalog KOUPELNY500 stran plných novinek a trendů pro vaši koupelnu snů. Nechte se inspirovat! 


Zalistujte. Prohlédněte si všechny novinky sezóny 2016/ 2017, které jsme pro vás pečlivě vybírali. Nejen v obkladech, dlažbách, sanitární keramice, ale i v nabídce vodovodních baterií, v koupelnovém nábytku a doplňcích.

Nový katalog SIKO KOUPELNY 2016/2017

EXTRA TIP : Koupelnové koncepty

Chceme, aby vaše koupelna měla styl a působila harmonicky. Vytvořili jsme ucelené koupelnové koncepty. Sladěné celé vybavení koupelny právě s OBKLADY a DLAŽBOU! Naši odborníci vám poradí zajímavé tipy, vychytávky a ukážou možnosti, jak zařídit stylovou koupelnu, sladit vše od obkladů na stěnách, dlažby, přes sanitární keramiku, vodovodní baterie až po koupelnové doplňky tak, aby výsledný efekt byl skvělý a vše spolu příjemně ladilo. V jednotném designovém stylu.
Ať už jste příznivci retro designu, máte rádi barvy, hravost anebo jste si oblíbili třeba koupelnové vybavení ve stylu country, u nás si najdete to „své“.

Ucelené koupelnové koncepty 

 

ELITE BATH. Objevte čistou krásu!

Ti nejnáročnější z vás, kteří hledají dokonalé řešení ve spolupráci s architekty, nezapomenou navštívit naše luxusní koupelnové studio ELITE BATH na Rohanském nábřeží, v pražském Karlíně. Unikátnost tohoto prostoru je umocněna velkorysou prezentací exkluzivních kolekcí značek, jejichž výrobci patří ke špičkám v oboru a využívají světoznámé designery i materiály té nejvyšší kvality. Nakloněná a osvětlená pódia s novinkami v koupelnovém vybavení a vzdušnost celého showroomu nabízí okouzlující a jedinečný pohled na naši nabídku.

ELITE BATH   

 

Soutěžte s námi a vyhrajte až 110 000 Kč

Letos slavíme! A vy od nás dostanete dárek – Velkou narozeninovou soutěž
Již 25 let se snažíme být vaším spolehlivým a inspirativním partnerem pro ta nejefektivnější řešení vaší koupelny i kuchyně. O tom svědčí nejen váš zájem o naše zboží, ale i tisíce koupelen a kuchyní, které jsme vám za poslední roky zrealizovali na klíč.
Pošlete nám fotky vašich koupelen i kuchyní a ukažte, jakou z nich máte radost. Tu vám ještě zvětšíme atraktivní výhrou, kterou můžete získat.

Čím originálnější a kreativnější fotka bude, tím větší radost uděláte nám i sobě :-)

Tipy, jak mohou vypadat soutěžní fotografie.

Více o soutěži najdete na www.siko.cz/soutez

 

Nakupujte i on-line

Neustále vylepšujeme i naše webové stránky, abyste se v rozsáhlé nabídce dobře orientovali. A preferujete-li on-line nakupování, můžete ke svým nákupům využít náš rozsáhlý e-shop. Opravdu je z čeho si vybírat.

 

Nenechte si ujít novinky v koupelnovém vybavení. Objednejte si nový katalog rovnou do vaší poštovní schránky nebo si jej vyzvedněte ZDARMA, v síti našich prodejen.  Věříme, že nový katalog, se všemi novinkami, bude zdrojem inspirace nejen pro vaši koupelnu!

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO.

Sdílejte na