Staňte se fanouškem
  • Čeština

Moje nová kuchyně snadno a rychle. Je to EASY!

Vybrat novou kuchyni nemusí být náročné. S novými kuchyněmi EASY a EASY plánovačem máte vše hotové během pár minut!

Výběr kuchyně by se neměl v žádném případě podceňovat. Využívá se téměř každý den a tvoří tak srdce domova. Může být propojena s dalšími místnostmi, a proto by měla být prostorem, kde se prostě žije.

Rádi byste si i vy pořídili novou kuchyni, ale nemáte čas ani nervy na složité plánování? Nezoufejte. S novou řadou SIKO kuchyní EASY, která přichází na trh a revolučním kuchyňským plánovačem vás to bude nejen bavit, ale svou vysněnou a dokonalou kuchyni si vytvoříte jednoduše sami doma. Během pár minut. EASY plánovač, vám usnadní vše, co je s výběrem nové kuchyně spojené. Ať už se jedná o barvu, velikost a tvar skříněk, varianty úchytek, ale i výběr kuchyňských spotřebičů, dřezů a baterií. Díky německé preciznosti a kvalitě za skvělou cenu bude vše hračka. Během chvíle plánovač navrhne desítky variant nové kuchyně s tvarově dokonalým designem, přesně pro váš prostor. Vaše nová kuchyně musí být nejen krásná, ale i praktická a odolná. Perfektní tlumení a komfort díky kování značky Hettich zaručí, že vaše kuchyně bude stále vypadat jako nová.

Výhodou je i samotná montáž. Již nebudete muset složitě sestavovat jednotlivé díly. Všechny skříňky EASY jsou totiž již smontované. Vaše nová kuchyně bude tak sestavena nikoliv za několik dní, ale již za pár hodin. Pokud nechcete čekat na dodání týdny a týdny a potřebujete novou kuchyni doslova okamžitě, využijte možnost výběru nové kuchyně z řady EASY24. Ty nejprodávanější typy skříněk jsou skladem, ihned k odběru.

Od 15. července můžete revoluční kuchyňský plánovač vyzkoušet online, přímo z pohodlí domova. Plánovač je zdarma. Během pár minut tak získáte desítky návrhů, ze kterých už si stačí jen vybrat ten pravý a přímo stvořený pro váš byt či dům. Pokud si nejste jisti a potřebujete ještě přece jen prokonzultovat vše, co jste si doma vymysleli a navrhli, vyberte vaši oblíbenou SIKO prodejnu, sjednejte si schůzku s odborným prodejcem a vše společně ještě překontrolujete. Finální verzi vaší nové kuchyně pak už stačí jen objednat.

Vybrat novou kuchyni nemusí být náročné. S novými kuchyněmi EASY a EASY plánovačem máte vše hotové během pár minut!

Moje nová kuchyně

Sdílejte na