text.skipToContent text.skipToNavigation
Triomini Lapis LA4040BS

3 990 Kč / ks

Kulaté umyvadlo na desku o průměru 40 cm z tmavého kamene v kombinaci s vysokou stojánkovou umyvadlovou baterií pro umyvadlové mísy nebo s nástěnými podomítkovými bateriemi. Vhodně doplňuje průtočná zátka PZATKABS s kloboučkem ze stejného materiálu. Umyvadlo bez přepadu a bez otvoru pro baterii. Baterie a sifon není součástí výrobku.
Skladem > 99 ks

Náš kód zboží: LA4040BS

Kategorie: Umyvadla , Umyvadla na desku , Lapis , Lapis , Triomini

Umyvadlo Lapis kulaté 40x40 cm z tmavého kamene pro montáž na desku v kombinaci s vysokou stojánkovou umyvadlovou baterií pro umyvadlové mísy nebo s nástěnými podomítkovými bateriemi. Vhodně doplňuje průtočná zátka PZATKABS s kloboučkem ze stejného materiálu. Umyvadlo bez přepadu a bez otvoru pro baterii.

Baterie a sifon není součástí výrobku.

Kamenné umyvadlo je z „nasákavého“ materiálu a tedy se chová úplně jinak, než klasické vyspádované keramické umyvadlo. Po napuštění se voda nasákne do umyvadla a vzlíná se po stěnách materiálu, tzn. všechna voda hned neodteče jako u klasického glazovaného umyvadla a opravdu se drží na kameni a trvá dlouhou dobu, než steče, případně vůbec nesteče a voda se tam drží. Umyvadlo je vyráběno tak, že se nejdříve do roviny seřízne spodní strana umyvadla a dle této hrany se řeže vnitřek – nejedná se tedy o křivost výrobku nebo o to, že by bylo špatně vyrobeno.

Tato kamenná umyvadla nejsou vyspádovaná, tudíž odtok vody není „automatický“ . Z velké části tomu lze předejít, že se uvedené umyvadla napustí impregnací – buď námi doporučovanou ke kamenným výrobkům nebo nějakou jinou speciální.

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 14 kg
Druh výrobku umyvadlo na desku
Materiál kámen
Barva popisná blue stone
Design kulatý
Základní rozměry
Šířka 40 cm
Výška 14 cm
Hloubka 40 cm
Technické parametry
Provedení bez přepadu
Montážní sada nutno dokoupit
Série Lapis
Stylové řešení kamenná
Značka Triomini
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné