Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vario Dekor

  • Novinka
Sdílejte na

Detailní popis série Vario Dekor

Představujeme Vám rozšíření oblíbené série Vario o umyvadlové skříňky v zásuvkovém provedení, o sérii pojmenovanou Vario Dekor (Vario-D). 
V nabídce korpusy skříněk pro umyvadlo série Kolo Traffic 60 a 75 cm, v bílém matném provedení a v dekoru dřeva dub bardolino. K těmto korpusům nabízíme čela zásuvek v nejprodávanějších barvách série Vario, tou je bílá vysoký lesk, grafit vysoký lesk a dub bardolino. Novinkou je modernější design úchytky.

Doplňkové skříňky kombinujte ze série Vario. Úchytky, které jsou vždy součástí dodávky korpusů si můžete objednávat i samostatně, v případě kombinace obou sérií je nutno si vybrat, která úchytka se Vám líbí nejvíc a zakoupit potřebné množství pro výrobky z druhé série. Úchytky objednávejte pod kódy VARIOUCHYT (série Vario) a VARIOUCHYTM (série Vario Dekor).

U série Vario můžete díky nožičkám ALNOHAST volit variantu stojící i u doplňkového korpusu. Pro možnost zachování designu stojící verze jsme pro skříňky s umyvadlem série Vario Dekor zařadili do nabídky nožičky 33 cm vysoké ALNOHAST33. Tyto nožičky neslouží jako opora, pouze jako designová záležitost.

 Nyní můžete, díky novým výrobkům a možnostem kombinací dvou sérií navzájem,  naplánovat sestavy koupelnového nábytku ještě blíže Vašim potřebám, Vaší fantazii a přizpůsobit Vaší koupelně.