Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Vše o nákupu


Děláme vše pro vaši spokojenost a pohodlný nákup. Vyškolení prodejci vám doporučí, pomohou s výběrem přímo na prodejně. Dáváte-li přednost nákupům z pohodlí domova, využijte SIKO e-shop. Snadno si ověříte dostupnost vámi vybraného produktu. Samozřejmostí je také možnost nákupu na splátky, nakupovat tak můžete ihned a splácet později.

Doprava a platba

Zakoupené zboží vám dovezeme kamkoliv po celé ČR nebo si můžete zakoupené zboží osobně odebrat na kterékoliv SIKO prodejně. Bližší informace a dopravě a možnosti platby naleznete v sekci "Doprava a platba".  

Stáhnout Všeobecné obchodní podmínky


V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek.

Společnost SIKO KOUPELNY a.s., je zapojena v systému využití a zpětného odběru obalů EKO-KOM, identifikace: EK-R00040051. Za využití a zpětný odběr obalů, byl uhrazen poplatek systému EKO-KOM. Nespotřebované části výrobku odevzdejte na příslušná sběrná místa. 

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ochrana osobních údajů

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ veškeré získané osobní údaje zákazníků používají pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. 
Platné znění souhlasu se zpracování osobních údajů nalezete zde.