Upravit filtr
reklama
TeceOne

Bidety

Zažijte maximální hygienický komfort s bidetem ve vaší koupelně. Bidet není pouze dalším zařizovacím předmětem, ale je to investice do vašeho pohodlí a zdraví. Zažijte osvěžující pocit po každém použití WC. Díky inovativním technologiím poskytuje bidet dokonalou hygienu a efektivní mytí, a navíc šetří životní prostředí díky úspoře toaletního papíru. S bidetem se vydáte na cestu k udržitelnosti.  

Pokud vám to prostor vaší koupelny dovolí, zvolte samostatný bidet, sáhnout ale můžete i po  WC s bidetem, které elegantně propojuje tradiční WC s moderním bidetem a nabízí kompletní řešení se všemi funkcemi pro maximální pohodlí a uštříte tak místo v koupelně, kterého není nikdy nazbyt. Stejně tak si můžete upgradovat své stávající WC pomocí bidetovacího sedátka. Bidetovací sedátko je efektivní a ekonomické řešení, díky kterému si můžete dopřát multifunkční bidet bez nutnosti pořizování nového WC. K bidetu nabízíme i bidetové baterie, které jsou nedílnou součástí a montují se přímo na bidet. Vybrat si můžete i bidetovou baterii ze stejné série, jako máte umyvadlovou baterii a skvěle si tak sladíte design v celé koupelně.  

Pořídit si můžete i bidetové spršky, které efektivně nahrazují funkci bidetu a můžete si díky nim dopřát pohodlnou očistu po použití toalety. Intimní hygienu si můžete dopřát i v naprosto malé koupelně, a to díky praktické umyvadlové baterii s bidetovou sprškou, kde přímo na těle umyvadlové baterie naleznete integrované přepínání na ovládání spršky a vy si tak dopřejete maximální komfort i v případě, že se potýkáte s malým prostorem v koupelně.  

131 produktů
Viděli jste 36 z 131 produktů