Upravit filtr
reklama

Ragno Eterna

Eterna je kolekce kamenného vzhledu, obsahující jemné grafické vzory a evokace mořských mušlí, které dodávají pohyb jednotným povrchům v barvách Blanco, Arena a Greige, zatímco tmavší mramorové dekorace zdobí povrch variant Mix a vytvářejí koordinované kompozice se silnou osobností.

Série Eterna zahrnuje jak dlažbu, tak obklady s dekoracemi. Je provedena ve 3 barvách Blanco, Arena a Greige, a 3 dekorativnějších mramorových variantách Mix. Dlažba ve formátech 30x60, 60x60 a 60x120 cm, ve dvou površích, hladký Naturale (protiskluz R10/B) a jemně reliéfní Strutturato (R11/C), je doplněna obklady a dekoracemi ve formátu 30x90 cm a mozaikami ve formátu 30x30. Dlažba je provedena navíc v technologii StepWise, která umožňuje lepší čistitelnost i u zvýšené protiskluznosti.
Eterna se však především pyšní speciální antibakteriální úpravou CleanOut!
CleanOut je antimikrobiální technologie pro keramické dlažby a obklady, která brzdí růst a reprodukci patogenních mikroorganismů jako jsou např. bakterie a houby, snižuje bakteriální zátěž až o 99,9% a neutralizuje nepříjemné pachy.

 

Exkluzivní úprava na bázi iontů stříbra, které jsou nevratně zabudované v keramickém produktu (nelze je vymýt), je neustále aktivní v povrchu ve dne i v noci, dokonce i bez přítomnosti UV záření.
Až 99,9% účinnek proti škodlivým bakteriím: antimikrobiální technologie iontů stříbra působí přímo na metabolismus bakterií a brání jejich přežití a reprodukci.
Dlouhotrvající a neovlivněná opotřebením: technologie CleanOut je trvale zabudována do keramického výrobku během výrobního procesu, aniž by to ovlivnilo vzhled, funkčnost nebo trvanlivost.
Svěžejší a zdravější interiéry: inhibováním růstu mikroorganismů a jejich reprodukce, CleanOut také do určité míry zabraňuje pachům, pro zdravější, svěžejší a čistotou vonící interiéry.
Schváleno pro styk s potravinami: antimikrobiální ochrana zabraňuje růstu bakterií často zodpovědných za nemoci přenášené potravinami, jako jsou Salmonella a Campylobacter.

46 produktů
Doporučujeme
46 produktů
Viděli jste 36 z 46 produktů