Upravit filtr

Interiérové dveře


Interiérové dveře už dávno neslouží pouze k oddělení místností. V současné době jsou také hlavním prvkem k doladění designu interiéru. I proto jsme do naší nabídky nově zařadili interiérové dveře Naturel. Nabízíme širokou škálu povrchů – od základního povrchu folie, přes dýhu až po lak. Nedílnou součástí při výběru hraje také velkou roli barva dveří, kterou můžete svůj domov, kancelář či jiné místnosti, které obýváte, skvěle podtrhnout. Získáte u nás standardní rozměry dveří, které řadíme dle šířky, čili dveře 60 cm pro úzké vchody, širší 70 cm dveře, standardní rozměr dveří 80 cm a samozřejmě dveře o šířce 90 cm.

Velmi zajímavým designovým prvkem, který stále stoupá na popularitě jsou skleněné dveře. V této sekci najdete pravé dveře i levé dveře. Nemusíte se ale bát, že byste díky skleněným dveřím přišli o soukromí. Jsou vyráběné z matného skla, tudíž je diskrétnost zaručena. Pokud stále váháte nad typem těchto dveří, jistě vás i uklidní fakt, že se tyto dveře se jen tak nerozbijí. Díky šířce a odolnosti skla se nemusíte bát, že by je jen tak něco poškodilo.

 Snad první, čeho si všimnete, když přicházíte k domu jsou vchodové dveře a aniž bychom si to možná uvědomovali, často dělají dojem celého domu, proto je na místě jejich výběr nepodcenit. A řeč není jen o designu, ale především o bezpečnosti. Protože právě vchodové dveře jsou doslova klíčové. Disponují velice pevnou výplní a mají dvojitý obvodový rám. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.

A když je řeč o bezpečí, nesmí samozřejmě chybět ani protipožární dveře a jejich vlastnosti.
Jsou vhodné a využívají se jako vstupní dveře do bytu. Samozřejmě i tyto dveře, jako další produkty značky SIKO, jsou vysoce kvalitní vyráběné z funkčních materiálů pro vaši maximální bezpečnost a využitelnost. U protipožárních dveří se setkáte s dvojitým obvodovým rámem a výplní z děrované dřevotřísky. Tento typ využijete také u místností s kotlem na tuhá paliva a všude, kde to zákon vyžaduje. Sjednejte si individuální schůzku s konzultantem SIKO, ušetří vám čas, nervy i peníze.

959 produktů
Viděli jste 36 z 959 produktů