text.skipToContent text.skipToNavigation

Velkoformátová dlažba / obklad Kalesinterflex. Revoluční 3 – 5 mm tenká mrazuvzdorná deska odolná žáru i chemikáliím. Nová perspektiva pro architekturu i stavební technologie. Umožňuje zrealizovat nové nápady a tím vytváří moderní způsob bydlení. Maximální  formáty 100x300 cm a 120x360 cm (matný povrch) a 66x300 cm (leštěný povrch). Vyrábí se v matné i leštěné variantě.

Z hlediska technologických vlastností tohoto materiálu jej lze použít takřka kdekoliv včetně hotelových hal, nemocnic, škol, nákupních center, je ale i vysoce vhodná na fasády domů. K dispozici v 16 základních barvách + dalších různých designech jako je například imitace kamene, dřeva, betonu, cementu, plechu apod.  

K materiálu Kalesinterflex se přistupuje stejně jako ke sklu. Řezat lze řezačkami na sklo a vrtat se může vrtáky na sklo. V portfoliu dodavatele jsou různé standardní formáty. Lze však na požadavek řezat na jakýkoliv nestandardní formát, který je možné řezat ze základního formátu 100x300 cm přímo u dodavatele. Jediné omezení je u leštěného povrchu, který lze dodat v jakémkoliv formátu do maximálního rozměru 66x300 cm.

Kalesinterflex je nejlehčí leštěná dlažba na světě (12 kg/m2). Leštěný povrch je dostupný pouze v provedení 5 mm fit (více informací viz níže) a do maximálního formátu 66x300 cm.

Dle způsobu využití se Kalesinterflex vyrábí ve dvou variantách a dvou tloušťkách. Varianta PLAIN (samotná dlažba) a varianta FIT (dlažba podlepená laminem)

-      3 mm PLAIN……. obklad

-      5 mm PLAIN…….dlažba do soukromých interiérových prostor

-      3 mm FIT (podlepené síťkou)………….fasády

-      5 mm FIT (podlepené síťkou)………….dlažba do prostor s velkým provozem či venkovních prostor

Cena od 1 699 Kč/m2

Odkaz na katalog k sérii Kalesinterflex naleznete ZDE

Ceník naleznete ZDE

Informační video k sérii Kalesinterflex naleznete ZDE

Filtry

Série Kalesinterflex obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 0 z 0 produktů