Filtry
find-icon
BLACKFRIDAY8Doprodej201Hit17Mrazuvzdorné2796Novinka74
find-icon
 šedá1264  béžová845  bílá574  hnědá430  černá377
find-icon
Metro62Terrazzo170beton745cement171cihla53
find-icon
10271
-
cm
-
cm
find-icon
ano1
Upravit filtr

Série obkladů a dlažeb do koupelny

Opravdovou inspiraci pro obklady a dlažbu do vaší koupelny najdete v SIKO. Nebo plánujete kuchyni? Inspirujte se obklady do kuchyně z naší nabídky.

U nás najdete rozsáhlé fotogalerie obkladů a dlažeb od těch největších výrobců. Díky fotogalerii obkladů a dlažeb si hravě představíte, jak by mohla vaše snová koupelna nebo kuchyně vypadat.

Obklady a dlažba pro každý prostor

Dopřejte si krásné obklady a dlažbu. Ať už hledáte to pravé pro koupelnu, kuchyni, vstupní halu, garáž či terasu nebo zahradu. Aby v nich všechno ladilo k sobě, je třeba držet se jednotného stylu od obkladů a dlažeb, až po nábytek nebo vodovodní baterie. Zkuste se inspirovat stylovými řešeními koupelen a kuchyní z per našich designérů, ať už se vám líbí retro, noblesní interiéry nebo útulné prostory, určitě si vyberete. Sladili jsme v nich jednotlivé prvky tak, aby všechno společně vytvořilo harmonický prostor.

Hledejte to pravé pro vás

Abyste měli výběr co nejjednodušší, připravili jsme pro vás filtr obkladů a dlažeb podle designu, líbí se vám dřevěné imitace, moderní cement, kámen nebo snad květinové motivy či oblíbené terrazzo? A vy už jen listujete nabídkou a inspirujete se.

Jak vybrat obklady a dlažbu

Je pár věcí, na které je třeba při výběru obkladů a dlažeb dát pozor. Mrazuvzdornost, otěruvzdornost, rektifikace… abyste to měli co nejjednodušší, připravili jsme jednoduchý návod, Jak vybrat obklady a dlažbu.

Nechte starosti s výběrem na nás

Že se v tom pořád nevyznáte? Nevadí, poradíme vám online na našem chatu či telefonu a jsme tu pro vás také na našich prodejnách. Řešíte větší projekt? Sjednejte si individuální schůzku s konzultantem SIKO, ušetří vám čas, nervy i peníze.

4378 produktů
Doporučujeme
4378 produktů
Viděli jste 36 z 4378 produktů