text.skipToContent text.skipToNavigation
Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

 
Hledáme skladníky
Hledáme skladníky

Seznámení

Firma SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny kuchyně a nově nabízíme také dveře. Působíme ve více než 50 prodejnách po celé ČR a SR, ve kterých našlo uplatnění téměř 800 zaměstnanců a náš konsolidovaný obrat přesahuje 3 miliardy Kč. Nabízíme ucelený koupelnový sortiment (obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru) a množství moderních i rustikálních kuchyní na míru (plánované kuchyně) i sektorových kuchyní.

Do SIKO týmu jsme připraveni pozvat ty z vás, jimž není vlastní budoucnost lhostejná. Nabízíme zajímavý start kariéry absolventům středních a vysokých škol – zejména obchodního, ekonomického a technického zaměření.

Koho hledáme? Co nabízíme?

Jsme ochotni vám věnovat čas a naučit vás praktickým dovednostem potřebným pro úspěšné působení v našem oboru. Těm, kteří již své schopnosti a motivaci prokázali v jiných společnostech, rádi pomůžeme úspěšně se začlenit do SIKO týmu a využít tak již dříve nasbírané zkušenosti.

Vysoká míra osobní motivace a odpovědnosti, systémový přístup, schopnost dotáhnout věci do konce, samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat v týmu, otevřenost novým myšlenkám, přístupům – to jsou vlastnosti, které především oceníme u našich potencionálních kolegů. SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ jsou firmou s obrovským potenciálem uspokojení vašich potřeb – kariérní růst, seberealizace, profesionální rozvoj a vzdělávání, firemní kultura, která v lidech udržuje pocit sounáležitosti – to vše, včetně zdravé konkurence, charakterizuje práci v naší firmě.

Volné pozice
 

               Centrála - rodinná kancelář