Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Seznámení

Firma SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny kuchyně a nově nabízíme také dveře. Působíme ve více než 50 prodejnách po celé ČR a SR, ve kterých našlo uplatnění přes 900 zaměstnanců a náš konsolidovaný obrat přesahuje 3 miliardy Kč. Nabízíme ucelený koupelnový sortiment (obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru) a množství moderních i rustikálních kuchyní na míru (plánované kuchyně) i sektorových kuchyní.

Do SIKO týmu jsme připraveni pozvat ty z vás, jimž není vlastní budoucnost lhostejná. Nabízíme zajímavý start kariéry absolventům středních a vysokých škol – zejména obchodního, ekonomického a technického zaměření.

Koho hledáme? Co nabízíme?

Jsme ochotni vám věnovat čas a naučit vás praktickým dovednostem potřebným pro úspěšné působení v našem oboru. Těm, kteří již své schopnosti a motivaci prokázali v jiných společnostech, rádi pomůžeme úspěšně se začlenit do SIKO týmu a využít tak již dříve nasbírané zkušenosti.

Vysoká míra osobní motivace a odpovědnosti, systémový přístup, schopnost dotáhnout věci do konce, samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat v týmu, otevřenost novým myšlenkám, přístupům – to jsou vlastnosti, které především oceníme u našich potencionálních kolegů. SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ jsou firmou s obrovským potenciálem uspokojení vašich potřeb – kariérní růst, seberealizace, profesionální rozvoj a vzdělávání, firemní kultura, která v lidech udržuje pocit sounáležitosti – to vše, včetně zdravé konkurence, charakterizuje práci v naší firmě.

A protože změna práce je důležitý krok a člověk by ho měl udělat až poté, co má dostatek informací o firmě, do které se hlásí. Z inzerátu se dá vyčíst spousta věcí, ale například informace, zda vám sedne firemní kultura nebo zda si budete rozumět se svým šéfem, tam nenajdete. My vám nabízíme pohled do firmy SIKO přímo očima jejích zaměstnanců. Ptáte se jak? 
Navštivte web https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2855096-siko-koupelny-a-s , kde jsou recenze psané přímo samotnými zaměstnanci jak současnými, tak bývalými. 
 

  Centrála - rodinná kancelář

Volné pozice