Kuchyňské pracovní desky

Polyston

POLYSTON solid surface


Umělý kámen, s  možností tvarování a  ohýbání, přináší nové možnosti provedení dokonalých detailů na  pracovní desce, zrychlující a  zjednodušující údržbu. Téměř neviditelné spoje zajišťují provedení pracovní desky jako monolitního celku. Z Polystone jsou odlévány i dřezy ošetřené povrchovou vrstvou ANTISHOCK, která zamezuje usazování vodního kamene, chrání dřez před popraskáním a  termošokům (vliv střídání teplé a  studené vody). Jediná patentovaná ochranná vrstva v daném segmentu na trhu. Materiál disponuje antibakteriálním a hygienickým povrchem vhodným i pro aplikaci v koupelnách.

Neolith

NEOLITH


Velkoformátová keramika NEOLITH, nejodolnější a nejtvrdší materiál pro výrobu pracovních desek. Vyznačuje se odolností vůči poškrábání, otěru, silnému zatížení, chemikáliím a vůči vysokým teplotám. Materiál je nenasákavý, antibakteriální a  vhodný pro použití nejen v  bytových prostorách, ale i  ve  veřejných a  komerčních interiérech i exteriérech. Výhradním distributorem pro velkoformátovou keramiku NEOLITH v  rámci České a  Slovenské republiky je výrobní firma Polyston s.r.o.

GRANITH

GRANITH - přírodní žula

Přírodní žula GRANITH pochází z  lomů Jižní Ameriky a Afriky. Jedinečný, přírodní materiál s neopakovatelnými vzory, které není možné vidět jinde. Firma Polyston s.r.o. je výhradním distributorem pro žulu GRANITH v rámci České a Slovenské republiky. Technický kámen se vyznačuje vysokolesklým a odolným povrchem, vhodným pro použití na pracovních deskách. Materiál je hustší, bez pórů a viditelných trhlin, které se mohou vyskytovat v přírodním kameni.

Masivná dřevo

Masivní dřevo

Firma Polyston s.r.o. nabízí speciální provedení masivních pracovních desek, které jsou ošetřeny ekologickým olejem obohaceným o složky nanostříbra, které dlouhodobě zamezuje působení bakterií a  vzniku plísní. Vybrané dřeviny je možné tepelně upravit termizací, kdy dřevo zvýší svou tvarovou stabilitu, odolnost vůči vodě, stává se tvrdším.