Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Kuchyňské pracovní desky

Polyston

POLYSTON solid surface


Umělý kámen, s  možností tvarování a  ohýbání, přináší nové možnosti provedení dokonalých detailů na  pracovní desce, zrychlující a  zjednodušující údržbu. Téměř neviditelné spoje zajišťují provedení pracovní desky jako monolitního celku. Z Polystone jsou odlévány i dřezy ošetřené povrchovou vrstvou ANTISHOCK, která zamezuje usazování vodního kamene, chrání dřez před popraskáním a  termošokům (vliv střídání teplé a  studené vody). Jediná patentovaná ochranná vrstva v daném segmentu na trhu. Materiál disponuje antibakteriálním a hygienickým povrchem vhodným i pro aplikaci v koupelnách.

Chci tuto desku

Neolith

NEOLITH


Velkoformátová keramika NEOLITH, nejodolnější a nejtvrdší materiál pro výrobu pracovních desek. Vyznačuje se odolností vůči poškrábání, otěru, silnému zatížení, chemikáliím a vůči vysokým teplotám. Materiál je nenasákavý, antibakteriální a  vhodný pro použití nejen v  bytových prostorách, ale i  ve  veřejných a  komerčních interiérech i exteriérech. Výhradním distributorem pro velkoformátovou keramiku NEOLITH v  rámci České a  Slovenské republiky je výrobní firma Polyston s.r.o.

Chci tuto desku

GRANITH

GRANITH - přírodní žula

Přírodní žula GRANITH pochází z  lomů Jižní Ameriky a Afriky. Jedinečný, přírodní materiál s neopakovatelnými vzory, které není možné vidět jinde. Firma Polyston s.r.o. je výhradním distributorem pro žulu GRANITH v rámci České a Slovenské republiky. Technický kámen se vyznačuje vysokolesklým a odolným povrchem, vhodným pro použití na pracovních deskách. Materiál je hustší, bez pórů a viditelných trhlin, které se mohou vyskytovat v přírodním kameni.

Chci tuto desku

Masivná dřevo

Masivní dřevo

Firma Polyston s.r.o. nabízí speciální provedení masivních pracovních desek, které jsou ošetřeny ekologickým olejem obohaceným o složky nanostříbra, které dlouhodobě zamezuje působení bakterií a  vzniku plísní. Vybrané dřeviny je možné tepelně upravit termizací, kdy dřevo zvýší svou tvarovou stabilitu, odolnost vůči vodě, stává se tvrdším.

Chci tuto desku

SIKO kuchyňské pracovní desky

Laminované kuchyňské desky

 
  • Mnoho dekorů imitujících dřevo, kámen, beton.
  • Vysoce hodnotné trojvrstvé třískové desky, potažené laminátem, výška 38 mm.
  • Vysoká odolnost povrchu pracovní desky proti poškrábání a proti otěru.
  • Boční řezné hrany jsou z výrobního závodu potažené dekoračními hranami.


Chci tuto desku

Plánovač kuchyní

Přes 50 variant pracovních desek v našem plánovači

Plánovaní je hračkou. Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit. Pak už jen vybíráte podle vašich představ a vizualizujete vlastní nápady. 

Začít plánovat kuchyni

Projektový konzultant

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

 

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? 
Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.


CHCI REZERVOVAT SCHŮZKU