Filtry
find-icon
Skladem v e-shopu2SIKO Čimelice2
find-icon
Výprodej1
-
find-icon
 bílá37  černá2
find-icon
antibakteriální, snadná údržba4snadná údržba5
-
cm
-
cm
-
cm
find-icon
na desku10nábytkové4volně stojící2závěsné20
find-icon
12232bez otvoru pro baterii15
find-icon
ne30
find-icon
vnitřní přívod2
Upravit filtr

Laufen Kartell By Laufen - sanita

Koupelnový nábytek je duší každé koupelny a poskytuje potřebný úložný prostor. Vyberte z ucelených sérií od skříňky s umyvadlem, poličky až po skříňky s košem na prádlo.  

V našich sériích koupelnového nábytku najdete všechno, co v koupelně pro úložné prostory potřebujete. Všechny kosmetické nezbytnosti snadno uložíte do skříňky s umyvadlem.

Oblíbeným řešením v moderních koupelnách jsou umyvadla na desku, krásně vypadají i volně stojící skříňky na nožičkách. Moderně vyhlížející závěsné skříňky pod umyvadlo zase oceníte především při úklidu koupelny. Praktické jsou vysoké koupelnové skříňky, vejde se do nich opravdu hodně a jsou navíc dobře přístupné.

Čím se chcete pochlubit vystavte na police a otevřené regály do koupelny, co nechcete nechat na očích snadno ukryjete do zrcadlových skříněk – galerek. Nezapomeňte ani na samotné zrcadlo. Nezbytným pomocníkem do koupelny je koš na prádlo, existuje i možnost zabudovat je přímo do koupelnového nábytku – taková skříňka s košem na prádlo pak elegantně splyne s koupelnovým vybavením. 

Že to pořád není ono? V tom případě se obraťte na našeho konzultanta, který vám pomůže navrhnout koupelnový nábytek na míru vašim potřebám a představám.

Nejprodávanější

42 produktů
Doporučujeme
42 produktů
Viděli jste 36 z 42 produktů