Upravit filtr

Mozaiky

Mozaiky jsou osvěžujícím prvkem vašeho interiéru, ale i exteriéru. Díky zajímavému tvaru, materiálu a neotřelým barevným kombinacím oživí mozaikové obklady snad každou místnost. Oblíbené jsou mozaiky do koupelny nebo do kuchyně za kuchyňskou linku. Navíc si mozaiky můžete libovolně kombinovat a dodat tak vašemu domovu váš jedinečný, osobitý styl, který zaujme na první pohled.

Skleněné mozaiky vám pomůžou vytvořit jedinečný designový prvek u vás doma. Sklo bylo vždy považováno za čistou eleganci, která dokázala prozářit každou místnost. Skleněné mozaiky se vyrábí jak v čirém, tak i barevném provedení. Nabízíme matný i lesklý povrch v nejrůznějších variacích, u kterých téměř nepoznáte, že se jedná o sklo. Vybrat si můžete z celé barevné škály, ale také z různých velikostí od malých čtverečků až po ty větší. Nabízíme ale i mozaiky ve tvaru obdélníku, hexagonu nebo kombinaci různých tvarů v rámci jedné plochy. Skvěle se hodí na zdi do koupelny i kuchyně díky jednoduché údržbě.

Pokud jste příznivci přírodních materiálu, pak sáhněte po kamenné mozaice. V nabídce najdete jedinečné kamenné mozaiky v netradičním nepravidelném tvaru. Vybrat ale můžete i z klasických pravidelných tvarů. Kamenná mozaika se díky svému přírodnímu vzhledu skvěle hodí jak do interiéru, tak do exteriéru. Většina našich kamenných mozaik je vyrobena z mramoru různých druhů, jedná se o přírodní kámen o tloušťce 7 mm. Výhodou kamenných mozaik je nejen jejich mrazuvzdornost, ale i dlouhá životnost. Tyto mozaiky je možné využít na zeď, podlahu, do sprchového koutu nebo jen nařezat na požadovaný formát a použít jako dekorační pruh vložený do obkladu nebo za kuchyňkou linku. Použitím mozaiky v koupelně nebo sprchovém koutu tak navíc dosáhnete dostatečného stupně protiskluzu. Sprchování ve vaší koupelně pak bude bezpečnější než kdy jindy.

Nejznámějším typem mozaik jsou keramické mozaiky. I ty přinášejí své výhody a jedinečný styl. Jedná se o širokou škálu barev a tvarů, od klasických kostiček, které nejčastěji znáte v rozměrech 2,3x2,3 cm až po šestihrany. Vybrali jsme pro vás jak mozaiky v mixu barev, tak i jednoduché jednobarevné. Sáhnout můžete i po vzoru patchworku, který se skvěle hodí na chatu nebo chalupu a evokují tak retro nebo vintage styl. Všechny keramické mozaiky oživí jakýkoliv prostor – vyniknou v koupelnách i kuchyních, na podlaze i na stěnách v domácnostech ale i ve veřejných sektorech jako jsou bazény či wellness centra.

Měděné mozaiky doslova rozzáří váš prostor a dodají mu punc luxusu. Díky střídání lesklého a matného metalického povrchu s metalickým efektem dosáhnete naprosto jedinečného dojmu.

Sáhnout ale můžete i po nerezových mozaikách, které se hodí jak do domovů, tak do veřejných sektorů. Jejich velká výhoda je v jednoduché údržbě i odolnosti. Nerezové mozaiky budou skvěle fungovat především v kombinaci s bílým, černým nebo šedým obkladem.

493 produktů
Viděli jste 36 z 493 produktů