Plánovače a konfigurátory

V plánování nové koupelny (nejvhodnějšího rozmístění vany, sprchového koutu, koupelnového nábytku) nebo kuchyně tak, abyste docílili funkčního řešení, vám pomohou naše plánovače. Vyberte si produkty z našeho sortimentu, kreslete, rozmísťujte po prostoru, buďte sami svými architekty. Vytvořte originální návrh řešení koupelny či kuchyně přesně pro vás.

3D plánovač koupelny

Plánujete novou koupelnu? S naším 3D plánovačem koupelen můžete snadno a rychle vizualizovat své koupelnové nápady a proměnit je v realitu. Vytvořte si vlastní 3D návrh koupelny v našem plánovači, vyberte si dlažbu, obklady i kompletní koupelnové vybavení. Koupelnový plánovač vám umožní přizpůsobit každý detail koupelny podle vašich představ. S doladěním návrhu do posledního detailu i se zajištěním realizace koupelny vám rádi pomůžeme na prodejně, nebo online.

VÍCE O PLÁNOVAČI

undefined
undefined

2D konfigurátor koupelen

Stačí zadat tvar a rozměry koupelny, vybrat prvky – vanu, umyvadlo, sprchový kout atd. dle vašich představ a jednoduše vytvoříme 2D návrh vaší nové koupelny.

Rozmysleli jste si uspořádání prostoru nové koupelny? Nevadí, bez problémů si v konfigurátoru upravíte původní návrh na nové řešení. Hrajte si a navrhujte uspořádání nové koupelny podle vašich představ.

VÍCE O KONFIGURÁTORU

3D plánovač kuchyní ELEMENTS

níte o nové, bílé kuchyni? Plánujete, jak by mohla vypadat? Vyzkoušejte online plánovač kuchyní ELEMENTS. Snadno a rychle si v něm můžete svou vysněnou kuchyni navrhnout online, přímo z pohodlí vašeho domova. Jednoduše si vytvoříte návrh kuchyně do každého prostoru, podle svých představ a potřeb - malou kuchyni, velkou i tu rohovou. 

Začněte plánovat svou kuchyni ELEMENTS hned. A už za 10 dnů si jí můžete užívat u vás doma.

VÍCE O PLÁNOVAČI

elements-cz.jpg
siko-planova-dveri.png

Vyzkoušejte naši on-line aplikaci pro jednoduchý výběr dveří do interiéru.

Díky virtuálnímu umístění dveří do vlastní fotografie uvidíte, jak budou vypadat dveře ve vaší místnosti. Po nahrání vlastní fotky místnosti do aplikace si už jen vybíráte z desítek barev a dekorů dveří. Během chvilky tak vyřešíte dilema, zda se k vaší podlaze hodí tmavé nebo světlé dveře, jednobarevné či v dekoru dřeva.

Ve chvíli, kdy si vyberete ty pravé interiérové dveře, se jediným kliknutím dostanete do našeho e-shopu na nabídku dveří ve vámi vybraném dekoru. Zde si už jen vybere ten správný rozměr a druh otevírání a objednáte. Jednodušší už to být ani nemůže. 

Zapomeňte na zdlouhavé vybírání a rozhodování. Změna vašeho interiéru díky novým dveřím  může být takhle rychlá a jednoduchá. S pomocí tohoto jednoduchého plánovače si snadno představíte, jak to u vás doma může vypadat. Pustit se do toho můžete třeba hned. 

VÍCE O PLÁNOVAČI

Nábytek na míru

S kvalitním nábytkem na míru proměníte váš domov v originální místo pro své bydlení, plné komfortu a s dostatkem úložného prostoru pro vše, co potřebujete. Vyberte si barvu, dekor i typ skříněk a naplánujte si svoji vlastní sestavu nábytku do koupelny, obýváku nebo i do předsíně. Vyzkoušet můžete náš online plánovač koupelnového nábytku. S plánováním nábytku do každé místnosti vašeho domova vám rádi pomůžeme na prodejně.  

VÍCE O PLÁNOVAČI

nabytek-na-miru.jpg
kouty-na-miru-lp.jpg

Plánovač sprchových koutů

Požadujete originální řešení sprchového koutu? Nenechte se ve své koupelně omezovat a navrhněte si vlastní řešení. Namodelujte si sprchový kout přesně dle vašich potřeb!

S pomocí plánovače si snadno sami sestavíte sprchový kout, přesně šitý na míru vašim potřebám a prostorovým dispozicím vaší koupelny. Už žádné omezení pouze typizovaným rozměrem či barvou. Sprchový kout, sprchové dveře, ale i pevnou stěnu včetně barvy rámu/pantu, madla a výplně si nyní sami namodelujete.

VÍCE O PLÁNOVAČI

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
SIKO projektový konzultant
744-natura-1.jpg

Nová koupelna či kuchyně na splátky

  • pořiďte si na splátky, po čem toužíte
  • nemusíte čekat, než si našetříte
  • splátky vyřídíte jednoduše po telefonu
  • stačí vám doklad totožnosti 

CHCI VĚDĚT VÍC

Mohlo by vás zajímat
pred-nakupem-koupelny.jpg
Před nákupem koupelny
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
undefined
Před nákupem kuchyně
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové kuchyně?
undefined
Grafické návrhy koupelny
Podívejte se na vaši koupelnu dříve, než bude položena jediná dlaždice.
undefined
Grafický návrh kuchyně
Naplánujeme pro vás kuchyni podle vašich představ.
lp-nesvary-stara-kuchyne-min.jpg
Nešvary v koupelnách a kuchyních
Všichni opakujeme chyby, kterých dříve či později začneme litovat.
undefined
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci.