Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Plánovače a konfigurátory

V plánování nové koupelny (nejvhodnějšího rozmístění vany, sprchového koutu, koupelnového nábytku) nebo kuchyně tak, abyste docílili funkčního řešení, vám pomohou naše plánovače. Vyberte si produkty z našeho sortimentu, kreslete, rozmísťujte po prostoru, buďte sami svými architekty. Vytvořte originální návrh řešení koupelny či kuchyně přesně pro vás.

Plánovač kuchyní

Plánovač kuchyní

Kvalitní kuchyně naleznete u mnoha prodejců. Někteří budou mít i kuchyně skladem. Ale nikde na trhu nenaleznete plánovač, který vám pomůže kuchyni navrhnout, okamžitě vidět výsledek ve 3D včetně ceny a umožní vám vaši kuchyni okamžitě objednat.
 

Chci naplánovat kuchyni


 
2D konfigurátor koupelen

2D konfigurátor koupelen

Stačí zadat tvar a rozměry koupelny, vybrat prvky – vanu, umyvadlo, sprchový kout atd. dle vašich představ a jednoduše vytvoříme 2D návrh vaší nové koupelny.

Rozmysleli jste si uspořádání prostoru nové koupelny? Nevadí, bez problémů si v konfigurátoru upravíte původní návrh na nové řešení. Hrajte si a navrhujte uspořádání nové koupelny podle vašich představ.
 

Chci si naplánovat koupelnu


 
Nábytek na míru

Plánovač koupelnového nábytku

Připravujeme pro vás nový plánovač koupelnového nábytku na míru. Během toho jsme pro vás připravili výběr nejoblíbenějšího nábytku v bílé barvě jako sérii koupelnového nábytku Ratio

Koupelnový nábytek Ratio nabízíme i v dalších RAL odstínech a dřevodekorech. Stejně tak Vám umíme navrhnout nábytek na míru. Máte zájem? Sjednejte si schůzku nebo se dotazujte u našich projektových konzultantů. 
 

Více o nábytku na míru


 
Konfigurátor hydromasážních van

Konfigurátor hydromasážních van

Rádi relaxujete a užíváte si odpočinek ve wellness stylu? Pak jistě oceníte vanu s některým z hydromasážních systémů, který bude přesně vyhovovat vašim individuálním požadavkům. Navrhněte si vlastní řešení, přesně dle vašich potřeb, ale i finančních možností!

S pomocí konfigurátoru si sami snadno sestavíte vanu s vybraným  hydromasážním systémem, včetně příslušenství.  A rovnou vidíte i cenu za celý komplet. Takto sestavenou nabídku vám pošleme na email a pak už stačí jen zastavit se na některé z našich prodejen a s prodejcem doladit poslední detaily vámi zvoleného řešení. 
 

vyzkoušejte konfigurátor


 
Konfigurátor sprchových koutů, sprchový kout na míru

Plánovač sprchových koutů

Požadujete originální řešení sprchového koutu? Nenechte se ve své koupelně omezovat a navrhněte si vlastní řešení. Namodelujte si sprchový kout přesně dle vašich potřeb!

S pomocí plánovače si snadno sami sestavíte sprchový kout, přesně šitý na míru vašim potřebám a prostorovým dispozicím vaší koupelny. Už žádné omezení pouze typizovaným rozměrem či barvou. Sprchový kout, sprchové dveře, ale i pevnou stěnu včetně barvy rámu/pantu, madla a výplně si nyní sami namodelujete.
 

Chci vědět více


 
Koupelnová galerie tisíce inspirací

Koupelnová galerie tisíce inspirací

Největší koupelnová galerie s tisíci grafickými návrhy a inspirací pro vaši koupelnu.

Protože inspirace je nesmírně důležitým prvkem našeho podnikání, vytvořili jsem unikátní elektronickou fotogalerii. Název Galerie tisíce inspirací skrývá největší online galerii návrhů koupelen vytvořených exkluzivně v našem grafickém centru. Tento jedinečný projekt vznikl s cílem v maximální míře inspirovat všechny potenciální klienty, kteří aktuálně zařizují či rekonstruují své koupelnové prostory a zajímají se o nejmodernějšími trendy v daném oboru. Se svými tisíci grafickými návrhy je tak koupelnová galerie nejen plná inspirace, ale představuje i zdroj užitečných tipů či podnětů. 
 

Chci se inspirovat