Koupelny

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči. SIKO má s budováním koupelen v rodinných domech, bytech i veřejných prostorech mnohaleté zkušenosti. Sledujeme aktuální, moderní trendy, nabízíme stylová řešení, ale nezapomínáme ani na klasiku. Ať hledáte obklady do koupelny, dlažbu, sprchový kout, vodovodní baterii, sanitární keramiku, osvětlení nebo zrcadlo či koupelnový nábytek, jste tu správně.
Chci sjednat
nezávaznou schůzku
Chci inspirovat
inspirace, tipy, rady
Grafický návrh
koupelny
Koupelnu postavíme
na klíč a bez starostí
Všechna řešení
Projektový konzultant

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

 

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? 
Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.


CHCI REZERVOVAT SCHŮZKU

Vana s dvířky Coma Door 

Vana Coma Door je akrylátová vana s dvířky, která umožní bezbariérový vstup do vany. Dviřka jsou na vaně zafixována pomocí magnetů v horní části vany a spodní chromovou lištou ve spodní části vstupního otvoru vany.

Tato dvířka jsou důsledně promyšlena do posledních detailů tak, aby nedošlo k úniku vody a aby byly jednoduše snímatelné. Dvířka lze sejmout lehkým zatlačením dovnitř vany a vytažením směrem nahoru.

Po sejmutí lze dvířka pověsit na stěnové úchyty, které jsou součástí balení. 
Grohe Euphoria Smartcontrol


 

Prohlédněte si naši nabídku van s dvířky

Vana s dvířky se snadným vstupem zároveň supluje vanu a sprchový kout.