Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Stylové koupelny a jejich vybavení

Stylové koupelny a jejich vybavení

Inspirujte se u našich designerů

Najděte svoji novou vysněnou koupelnu v oblíbeném stylu. Aby naše služby a produkty splnily vaše očekávání a potřeby, neustále sledujeme aktuální trendy a novinky v sortimentu koupelen. Nechte se inspirovat našimi designéry, kteří sladili vybavení, skříňky, obklady a doplňky tak, aby vám usnadnili výběr, a tím ušetřili váš čas, peníze a nervy.
 

MODERNÍ ART DECO KOUPELNA
Experimentujte, bořte zažité konvence. Do koupelen přichází barvy.
METAL KOUPELNA
Čistě pánská záležitost
TROPICAL KOUPELNA
Dotek tropů
PŘÍRODNÍ KOUPELNA
O kousek blíže k přírodě
BETON KOUPELNA
Surová krása chladného vzhledu

Stylová koupelna na míru a bez starostí


Pomůžeme vám splnit představu o vaší vysněné koupelně. Praktické rady před nákupem koupelny vám přiblíží jednotlivé kroky v první fázi rozhodování. Zakládáme si na osobním přístupu. Chceme, abyste si plánování své nové koupelny maximálně užili. Můžete se nechte se inspirovat stylovými koupelnami navrženými našimi designéry. Starosti přenechte našim odborníkům, postaráme se o kompletní realizaci a vy už se můžete těšit na zaslouženou relaxaci.

Sjednat schůzku  
Zobrazit všechny novinky

Nešvary v koupelnách

Už 30 let vás známe dokonale

Víme, že při stavbě či rekonstrukci koupelny nebo kuchyně všichni stále dokola opakujete stejné chyby, kterých dříve či později začnete litovat. Ono totiž sladit vše dohromady po estetické, technické i organizační stránce není zrovna legrace. A přitom není nic snazšího, než včas využít služeb našeho konzultanta, experta znalého nejmodernějších trendů, který vám ušetří spoustu peněz, času i zbytečných nervů.


zjistit více
   

Mohlo by vás zajímat

Před nákupem koupelny
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
Stylová řešení koupelen
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si koupelnu bez starostí.
2D plánovač koupelen
Hrajte si a navrhujte uspořádání koupelny podle vašich představ.
Grafické návrhy koupelny
Podívejte se na vaši koupelnu dříve, než bude položena jediná dlaždice.
Koupelna na klíč
Koupelnu vám nejen navrhneme, ale také odborně zrealizujeme.
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci. 

Měníme koupelny v oázy klidu

Mít příjemně zařízenou koupelnu přispěje k image celého domu nebo bytu. Hlavní však je to, jak se v ní cítíte. Koupelnu měníme jen několikrát za život, proto je důležité nepodcenit návrh a soustředit se na praktické využití a estetiku. A kdo by se netěšil na horkou lázeň v příjemném a klidném prostředí?

Pokud nevíte jak koupelnu vybrat nebo vybavit, přečtěte si naše tipy - 4 kroky ke koupelně, nebo si můžete sjednat schůzku s našimi specialisty na naší nejbližší prodejně, kde můžete naše vzorové koupelny a produkty vidět a přesvědčit se o jejich kvalitě na vlastní oči. Dodáváme koupelny kompletně včetně 3D návrhu a realizace na klíč, rádi vám pomůžeme také s jednotlivými částmi koupelnového vybavení.
Základem designu koupelny jsou jednoznačně obklady a dlažba, kvalitní vodovodní baterie, sprchy nebo sprchové sety sanitární keramika od renomovaných výrobců. Když chcete jednoduše modernizovat vzhled svojí koupelny, vyberte si nový koupelnový nábytek. Pro dokonalý relax nabízíme pohodlné koupelnové vany nebo praktické sprchové kouty. Pomůžeme vám také v oblasti vytápění koupelen a ohřevu vody, kde klademe důraz na efektivní a energeticky úsporné řešení.

Naši profesionálové v koupelnových studiích sledují aktuální moderní trendy a proto nabízíme unikátní stylová řešení, která vám pomohou sladit koupelnu do poslední detailu a to i ve vašem oblíbeném stylu.
 
Sjednat schůzku