Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Koupelny

Všechna řešení
Projektový konzultant

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt
Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.


Chci sjednat schůzku 

Vana s dvířky Coma Door

Vana Coma Door je akrylátová vana s dvířky, která umožní bezbariérový vstup do vany. Dviřka jsou na vaně zafixována pomocí magnetů v horní části vany a spodní chromovou lištou ve spodní části vstupního otvoru vany.

Tato dvířka jsou důsledně promyšlena do posledních detailů tak, aby nedošlo k úniku vody a aby byly jednoduše snímatelné. Dvířka lze sejmout lehkým zatlačením dovnitř vany a vytažením směrem nahoru.

Po sejmutí lze dvířka pověsit na stěnové úchyty, které jsou součástí balení. 

Prohlédněte si naši nabídku van s dvířky

Vana s dvířky se snadným vstupem zároveň supluje vanu a sprchový kout.
 
TO CHCI

Koupelny

Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku. Prostorem, jehož řešením se zabýváme párkrát za život. Stojí za to jejich vybavení věnovat pozornost a láskyplnou péči. SIKO má s budováním koupelen v rodinných domech, bytech i veřejných prostorech mnohaleté zkušenosti. Sledujeme aktuální, moderní trendy, nabízíme stylová řešení, ale nezapomínáme ani na klasiku. Ať hledáte obklady do koupelny, dlažbu, sprchový kout, vodovodní baterii, sanitární keramiku, osvětlení nebo zrcadlo či koupelnový nábytek, jste tu správně.