Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Koupelny

Získejte novou koupelnu na míru a bez starostí


Vyberte si styl koupelny od našich designérů nebo si vyberte svůj vlastní. Pomůžeme vám navrhnout ideální uspořádání a vybavení vaší oázy klidu. Díky grafickému návrhu si můžete koupelnu vyladit do posledních detailů. Postaráme se o kompletní realizaci a montáž. A vy se můžete ponořit do relaxace.

CHCI NOVOU KOUPELNU
 

SIKO TIP
 

Vybíráte ideální vanu?

Doporučujeme vany z litého mramoru

Litý mramor je nadčasový materiál vysoké kvality a odolnosti. Nehrozí mu poškození chemií v kosmetických a hygienických prostředcích. Povrch vyniká dobrou tepelnou vodivostí a po následném vypuštění teplé vody zůstává vana dlouho vyhřátá. Bude tak funkčním i elegantním společníkem do vaší koupelny.


Zobrazit nabídku van

Měníme koupelny v oázy klidu

Mít příjemně zařízenou koupelnu přispěje k image celého domu nebo bytu. Hlavní však je to, jak se v ní cítíte. Koupelnu měníme jen několikrát za život, proto je důležité nepodcenit návrh a soustředit se na praktické využití a estetiku. A kdo by se netěšil na horkou lázeň v příjemném a klidném prostředí?

Pokud nevíte jak koupelnu vybrat nebo vybavit, přečtěte si naše tipy - 4 kroky ke koupelně, nebo si můžete sjednat schůzku s našimi specialisty na naší nejbližší prodejně, kde můžete naše vzorové koupelny a produkty vidět a přesvědčit se o jejich kvalitě na vlastní oči. Dodáváme koupelny kompletně včetně 3D návrhu a realizace na klíč, rádi vám pomůžeme také s jednotlivými částmi koupelnového vybavení.
Základem designu koupelny jsou jednoznačně obklady a dlažba, kvalitní vodovodní baterie, sprchy nebo sprchové sety sanitární keramika od renomovaných výrobců. Když chcete jednoduše modernizovat vzhled svojí koupelny, vyberte si nový koupelnový nábytek. Pro dokonalý relax nabízíme pohodlné koupelnové vany nebo praktické sprchové kouty. Pomůžeme vám také v oblasti vytápění koupelen a ohřevu vody, kde klademe důraz na efektivní a energeticky úsporné řešení.

Naši profesionálové v koupelnových studiích sledují aktuální moderní trendy a proto nabízíme unikátní stylová řešení, která vám pomohou sladit koupelnu do poslední detailu a to i ve vašem oblíbeném stylu.
 
Sjednat schůzku
   

Mohlo by vás zajímat

Před nákupem koupelny
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
Stylová řešení koupelen
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si koupelnu bez starostí.
2D plánovač koupelen
Hrajte si a navrhujte uspořádání koupelny podle vašich představ.
Koupelna na klíč
Koupelnu vám nejen navrhneme, ale také odborně zrealizujeme.
Nešvary v koupelnách
Všichni opakujeme chyby, kterých dříve či později začneme litovat.
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci.