Staňte se fanouškem
  • Čeština

SIKO - National Champion v European Business Awards 2016/2017

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. byla jmenována National Champion v největší evropské obchodní soutěži -  European Business Awards 2016/17.

European Business Awards je největší evropská obchodní soutěž, ve které jsou oceňovány výjimečné společnosti všech velikostí z celé Evropy. Uchazeči o ocenění jsou posuzováni podle vybraných kritérií s ohledem na inovace, obchodní úspěch a podnikatelskou etiku.

Hlavním sponzorem a propagátorem soutěže European Business Awards, od jejího založení, je společnost RSM, šestá největší síť auditorů, daňových poradců a poradenských firem na světě se silným zastoupením v Evropě.

Aktuálně, v 10. ročníku soutěže European Business Awards, podporované předními osobnostmi obchodu, akademiky, politiky a médii z celé Evropy, bylo posuzováno přes 33 tisíc firem z 34 evropských zemí. Společnost SIKO KOUPELNY a.s. byla vybrána po prvním kole hodnocení nezávislým panelem porotců a postoupila do druhé etapy soutěže, která zahrnuje video prezentaci a veřejné hlasování.

"Velmi si ceníme toho, že patříme mezi vítěze národního kola a reprezentujeme Českou republiku v rámci této prestižní soutěže European Business Awards.“ dodává Tomáš Vala, generální ředitel SIKO KOUPELNY a.s.

Adrian Tripp, generální ředitel European Business Awards, řekl na adresu vítězů: „Blahopřeji společnosti SIKO KOUPELNY a dalším oceněným společnostem, které získaly možnost reprezentovat svoji zemi jako vítězové národních kol. Hrají důležitou roli při vytváření silnější evropské obchodní komunity.

V dalším kole vítězové národních kol předloží prezentační video, ve kterém představí svůj podnikatelský příběh a přiblíží klíčové aspekty dosaženého obchodního úspěchu. Nezávislá porota pak vybere nejlepší a udělí jim status Ruban d’Honneur. Jeho držitelé postoupí do hlavního Gala finále, které proběhne v r.2017. Videa vítězů národních kol budou zveřejněna na stránkách soutěže European Business Awards www.businessawardseurope.com. Z dvoukolového veřejného hlasování vzejde National Public Champion za každou zemi.

V loňském roce bylo odevzdáno přes 227 tisíc hlasů. Vybrané společnosti svými hlasy podporovali jak jejich klienti, zaměstnanci a kolegové, tak i veřejnost.

 

 

 

 

V rámci ročníku 2015/2016 byly v soutěži zastoupeny všechny členské státy EU plus Turecko, Norsko, Švýcarsko, Srbsko a země bývalé Jugoslávie. Společně vygenerovaly příjmy přesahující 1,2 triliónů eur a zaměstnávají přes 2,5 miliónu lidí.

Další informace o vítězích, soutěži European Business Awards a RSM najdete na: www.businessawardseurope.com nebo www.rmsi.com.

Sdílejte na