Staňte se fanouškem
  • Čeština

Interiérové dveře téměř na dvou desítkách SIKO prodejen

Nově jsme rozšířili nabídku sortimentu o interiérové dveře Naturel na dalších SIKO prodejnách, a to v Jihlavě, Táboře, Liberci, Brnu Avion, Zlíně, Ostravě, Ivančicích a Znojmě. Stejně tak i na našich partnerských prodejnách v Kladně a Kolíně.

Dveře hrají výjimečnou roli v interiérech domů a bytů. Díky svým originálním tvarům, zajímavým dekorům v nejrůznějších barevných provedeních, umožňují zvýraznit osobitou atmosféru vašeho domu či bytu.

Pečlivě se věnujeme výběru jednotlivých prvků vybavení nejen pro vaši koupelnu a kuchyni, ale pro celý interiér vašeho domu či bytu. Chceme být pro vás inspirativním partnerem a pomoci vám sladit váš vysněný interiér do posledního detailu. 

  

Mapa prodejen Dveře SIKO

Interiérové dveře do vašeho vysněného interiéru můžete nyní vybírat téměř ve dvou desítkách SIKO prodejenNově jsme rozšířili nabídku sortimentu o interiérové dveře Naturel na SIKO prodejnách Jihlavě, Táboře, Liberci, Brnu Avion, Zlíně, Ostravě, Ivančicích, Znojmě, včetně partnerských prodejen Centrum koupelny Kladno a UNI Kolín. 

 

Vybírejte ze široké nabídky interiérových dveří - od standardních, posuvných, skládacích až po celoskleněné, v nejrůznějších povrchových úpravách, s ozdobnými nebo doplňkovými prvky.

 

 

 

 

Dveře katalogAby se vám lépe vybíralo, připravili jsme pro vás samostatný katalog s nabídkou interiérových dveří a potřebných doplňků (klik a kování).

Prolistujte, inspirujte se a vybírejte. Od výhodné nabídky až po speciální přání na míru.

U nás, v SIKU, si vyberete vše od vybavení koupelen, moderních kuchyní, až po nábytek na míru a dveře včetně kování i klik. To vše na jenom místě, v jednom studiu, pod jednou střechou. Sladíte tak interiér do posledního detailu.

Pomůžeme vám s výběrem, odborně poradíme a zajistíme zaměření a montáž přímo na místě. Vše v dojednaném termínu.

 

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se sami.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílejte na