Staňte se fanouškem
  • Čeština

Ricordi - retro koncept pro vaši koupelnu

Vytvořili jsme ucelený retro koncept pro vaši koupelnu, sladěný ve všech směrech.
Dokonalý návrat do časů dávno minulých.

Připravili jsme pro vás i jiné koupelnové koncepty, inspirujte se na www.siko.cz/koncepty

Výrazný solitér - luxusní vana se zdobenými nožičkami umístěná do prostoru, oválná zrcadla, zaoblené tvary a zdobná noblesní nožka pod umyvadlem. Bohaté zdobení by nemělo chybět ani na nábytku. Taková je koupelna v retro stylu. Retro atmosféru podtrhne i barva stěn – pruhované zdobení či drobný květinový vzor, často v kombinaci s bílou barvou nebo imitací dřeva.

Ondřej SochorJak sladit vybavení v koupelně?

“Aby výsledný efekt koupelny byl dokonalý ve všech směrech, doporučujeme sladit i nábytek a ostatní zařizovací předměty ve stejném stylu - tedy retro.”

Ondřej Sochor - ředitel nákupu

TIP: Po kliknutí na ikonuIkona - Košíkmůžete přejít na produkt do e-shopu. Po najetí na ikonuIkona - Lupazískáte k produktu další tipy a informace.

Retro koupelna - koncept Ricordi retro koupelna - koncept Ricordi retro koupelna Ricordi  

Umyvadlová baterie Ricordi - Retro série kohoutkových baterií Ricordi je lahůdkou pro všechny fajnšmekry, neboť za nostalgicky působícím zevnějškem se skrývá použití moderních technologií. Přejít na produkt Vanová koupelnová baterie Ricordi, se sprškou, je svým zpracováním a originálním designem dokonalým zástupcem koupelnového retro stylu. Přejít na produkt

Koupelny v imperiálním stylu, s výraznými solitéry, vyžadují prostor.

Retro stylově však můžete vybavit i malou koupelnu, a to vhodnými doplňky jako je např. zrcadlo ve zdobeném rámu. 

Svezte se i vy na stále oblíbené retro vlně a vytvořte si dokonale vyladěnou koupelnu. 

Radiátor Ricordi - přejít na produkt Umyvadlo Ricordi - přejít na produkt
Obklady série Ricordi - přejít na produkty Dlažba Country khaki - přejít na produkt Vana Ricordi - přejít na produkt WC kombi Ricordi - přejít na produkt TIP: Výrazně zdobené nožičky oblých tvarů ve viktoriánském stylu TIP: Atmosféru zašlých časů navodíte dlažbou s imitací dřeva či kamene TIP: Retro styl umocní umyvadlo na noblesní zdobné nožce
Sdílejte na