Staňte se fanouškem
  • Čeština

Koupelnový nábytek a umyvadla na míru

S námi se nyní můžete individuálně rozhodnout, jak má vypadat váš koupelnový nábytek.
Rozměry a design určujete vy. Vy rozhodujete o funkčnosti a uživatelské pohodlnosti.

Nábytek na míru od SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vám umožní využít prostor mnohem efektivněji. Zabráníte ve vašich místnostech tzv. "hluchým místům", která se na nic nehodí a navíc se špatně uklízejí. Tím, že svobodně rozhodnete o velikosti a počtu zásuvek, polic i způsobu otevírání dvířek, si výrazně zpřehledníte úložné možnosti.

Plánovat rozměry nábytku, umyvadel, ale i zrcadel můžete s přesností na 1 cm.

Vyzkoušejte a navrhněte si vlastní sestavu nábytku v našem plánovači.

tlacitko-planovac

Nepřeberná škála možností návrhu vlastního unikátního nábytku nejen do koupelen

nábytek na míru

Hlavní výhody:

  • svoboda při tvůrčím zpracování a unikátnost prostoru vlastní koupelny a interiéru
  • rychlost návrhu v unikátním plánovači
  • množství barev a dekoru
  • různé velikosti a typy umyvadel, vč. umyvadel na míru – materiál keramika, kámen, litý mramor, Corian
  • zrcadla a zrcadlové skřínky v různých velikostech
  • různé druhy úchytek či bezúchytkové otevírání Push
  • špičkové německé komponenty - závěsy, úchyty, pojezdy
  • rychlost dodávky
  • česká výroba by Intedoor

Je to jen a jen na vás

Při konfiguraci v plánovači můžete zcela popustit uzdu své fantazii. Slaďte barevné odstíny (nabízíme jich více než 2 000) do elegantního celku, nebo naopak rozehrajte barevné kontrasty. Vrhněte se na retro šedesátá léta se zaoblenými hranami, nebo utvořte přísně lakonický ultramoderní design. Zvolte přirozené dřevěné odstíny korpusů (16 variant) nebo lakované povrchy ve vysokém lesku či matu (dle vzorníku RAL a NCS). Vyberte z množství nábytkových úchytek, led svítidel, umyvadel, zrcadel a zrcadlových skříněk.

Na prodejnách SIKO si můžete prohlédnout expozici nábytku na míru, vzorové sestavy nábytku a sami se přesvědčit, že kombinace barev, povrchů a tvarů je téměř neomezená.

A máte to hned!

Žádný strach ze složitostí! Nábytek na míru od SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ vytvoříte naprosto hravě. Že jste žádný koupelnový nábytek ještě nikdy neprojektovali? Všechno jsme maximálně zjednodušili, přezkoušeli a přesvědčili se, že to opravdu zvládne každý. Zaregistrujte se na první stránce, vstoupíte do plánovače, který vás jednoduše navede, vytvoříte svůj projekt a současně uvidíte hned i cenu. Následně vlastní projekt můžete objednat, kliknutím na tlačítko objednat v dané kompozici. Tímto bude vámi vybraná prodejna při registraci informována o vaší objednávce a následně vás zkontaktuje pro osobní schůzku na prodejně. Můžete samozřejmě svou kompozici v plánovači pouze uložit a navštívit prodejnu, případně si dohodnout schůzku po telefonu sami.

Buďte sami svými architekty a vytvořte z vaší koupelny jedinečný originál!

Sdílejte na