Staňte se fanouškem
  • Čeština

Originální koupelna s nábytkem na míru

NOVINKA: Společnost SIKO rozšířila novinku ve svém sortimentu „Nábytek a umyvadla na míru“  i na Slovensko. Nově přináší slovenským zákazníkům možnost originálního řešení koupelny. Plánovač SIKO dovoluje kombinovat libovolné barvy, materiály, tvary a kování nábytku, což dodá interiéru naprosto jedinečný výraz s originálním rukopisem.
Množství barevných odstínů (až 2000 variant) umožňuje vytvořit elegantní celek, nebo naopak rozehrát barevné kontrasty. Vrátit se do šedesátých let je možné s retro zaoblenými hranami, nebo naopak vytvořit přísně geometrický ultramoderní design. Povrchy v přirozených dřevěných odstínech korpusů (16 variant) nebo lakované povrchy ve vysokém lesku či matu. K tomu všemu množství nábytkových úchytek, led svítidel, umyvadel, zrcadel a zrcadlových skříněk. Kombinace barev, povrchů a tvarů je téměř neomezená.

Stačí se zaregistrovat a vstoupit do plánovače, který zákazníky jednoduše navede. Po vytvoření projektu je hned vidět i jeho cena. Následně se projekt uloží, odborný prodejce objednávku zkontroluje a zákazník přijde do prodejny už jen podepsat objednávku. V prodejnách SIKO jsou pro inspiraci vystavené varianty nábytku na míru a vzorové sestavy.

V prodejnách SIKO KOUPELNY a SIKO KÚPEĽNE jsou pro inspiraci vystavené varianty nábytku na míru a vzorové sestavy.

 

Vyzkoušejte si plánovač a navrhněte si vlastní sestavu nábytku : www.siko.sk/nabytok-na-mieru anebo www.siko.cz/nabytek-na-miru

Buďte sami svými architekty!

Nábytek na míru 

Sdílejte na