Staňte se fanouškem
  • Čeština

Zbrusu nové SIKO České Budějovice, na nové adrese!

Navštivte nově otevřený SIKO showroom, v novém prodejním konceptu. Přijďte se inspirovat novými trendy v zařizování interiéru, ukázkami stylových řešení a moderních technologií pro koupelnu i kuchyni.

Vážení zákazníci,

přijďte nás navštívit do zbrusu nového showroomu SIKO v Českých Budějovicích – na nové adrese! JIŽ OTEVŘENO, denně od 9:00 do 20:00.

KDE nás najdete?  České Vrbné 2376, u Globusu

Na ploše více než 1 300 m2 jsme pro vás připravili ukázky stylových řešení, jak si můžete zařídit koupelnu i kuchyní snů. Ve stylu, který odpovídá vašemu naturelu.
Ať už ve stylu Provence nebo skandinávském, typickém svojí jednoduchostí s důrazem na funkčnost a praktičnost, či industriálním, venkovském a řadě dalších … zkrátka vždy v takovém, který máte nejraději a ve kterém se cítíte skvěle.

Moderní technologie a technické vychytávky se stávají běžnou součástí našich domovů, koupelnu a kuchyni nevyjímaje. Usnadňují nám život, šetří čas i peníze. O jaký vychytávkách je řeč? Přijďte se podívat a vyzkoušet si je – baterie, co umí vyrobit perlivou vodu či horkou vodu na čaj, bezdotykové baterie a další vychytávky do kuchyní, chytré toalety atd.

Koupelnu i kuchyni na míru pro vás připraví naši projektoví konzultanti. Vaše pravá ruka po celou dobu řešení projektu. Zkoordinují vše potřebné, od výběru přes návrh, zaměření až po realizaci.

Těšíme se na vaši návštěvu, na nové SIKO adrese.

SIKO tým

 
Sdílejte na