Upravit filtr
reklama
Roca Ona

Umyvadla

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl. Vybírejte ho tak, aby splňovalo vaše požadavky na velikost a tvar. Jaké jsou možnosti? Následujte koupelnové trendy a pořiďte si umyvadlo na desku. Elegantní řešení umyvadla s koupelnovým nábytkem můžete vytvořit i díky zápustným umyvadlům nebo zvolte nejoblíbenější řešení skříňky s umyvadlem, které nabízí praktické úložné prostory.

Náš tip: Zajistěte harmonii v koupelně doladěním i těch nejmenších detailů. Sjednoťte základní linie tvarů hlavního vybavení koupelny, včetně tvaru umyvadla. Hranaté nebo oblé umyvadlo nebo retro umyvadlo, výběr je na vás.

Pusťte do koupelny barvu. V módě jsou barevná umyvadla v pastelových tónech nebo najděte odvahu a zvolte moderní černé umyvadlo. Kromě klasiky - bílých lesklých umyvadel - jsou oblíbená i matná umyvadla, která si zamilujete na první dotek.

Vyberte si materiál, který nejlépe splňuje vaše požadavky. Nejoblíbenějšími materiály jsou keramická umyvadlakamenná umyvadla nebo umyvadla z litého mramoru - ta vnesou do koupelny nádech luxusu. Smaltovaná umyvadla vás přesvědčí svou odolností. Betonová umyvadla dotvářejí moderní vzhled vaší koupelny.

Nezapomeňte si k umyvadlu vybrat správnou umyvadlovou baterii s umyvadlovým vtokem.

1482 produktů
Viděli jste 36 z 1482 produktů