Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Umyvadla

Kategorie

Filtry

Dostupnost
Cena
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Lesk/mat
Povrchová úprava
Zobrazeno 1 - 20 z 1707 produktů

Umyvadla

Umyvadla do každé koupelny najdete v SIKO

V naší nabídce naleznete všechny druhy umyvadel, které se vyrábí. Díky tomu vybavíte interiér jakékoliv koupelny nebo WC v souladu se zvoleným stylem.

Jak vybrat umyvadlo

Rozhodujícím kritériem bude bezesporu vzhled. Proto v SIKO získáte hranatá umyvadla, rohová umyvadla nebo kulatá i hranatá umyvadla na desku. Do větších koupelen lze instalovat dvojitá umyvadla, která skvěle slouží pro páry lidí. Do malých prostor, typicky na WC, se hodí malá umývátka. V technických místnostech a veřejných prostorech využijete výlevky.

Umyvadlo lze vybrat také podle materiálu, proto si můžete vybrat keramická umyvadla nebo kamenná umyvadla. Skvěle vypadají také umyvadla z litého mramoru, která jsou navíc příjemná na dotek.

Pokud si potrpíte na konkrétním stylu, navštivte sekci retro umyvadla, nebo rovnou sekci černých umyvadel.

Pokud jdete po osvědčených kusech, prohlédněte si výběr z oblíbených značek, jako jsou umyvadla Jika, Laufen, Kolo, Ravak a dalších.

Záleží jen na vkusu zákazníka, zda-li zvolí standardní keramické umyvadlo anebo dá přednost luxusnějším materiálům a do své koupelny umístí umyvadlo z litého mramoru, kamenné umyvadlo anebo dokonce umyvadlo z bambusu. Pokud jste majitelem koupelny větších rozměrů, určitě oceníte širokou nabídku dvojumyvadel. Bojujete-li naopak s malým prostorem, doporučujeme umývátko či rohové umyvadlo.