text.skipToContent text.skipToNavigation

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Grohe Eurocube bez výpusti 23661000

5 789 Kč / ks

6 379 Kč

Ušetříte: 9%

Tato páková, extra vysoká umyvadlová baterie GROHE Eurocube Joy je díky svým svěžím liniím a variací na klasický čtverec dokonalou volbou pro všechny, kteří chtějí svou moderní koupelnu vybavit volně stojícím umyvadlem. Obklopte se moderním stylem! Uvnitř baterie se navíc nachází to nejlepší z technologií GROHE.
Skladem < 5 ks

Náš kód zboží: G23661000

Kategorie: Grohe , Umyvadlové baterie , Eurocube , Eurocube

Například revoluční novinka, pákový systém FeatherControl, který prostřednictvím keramických disků zaručuje lehkou a plynulou regulaci vodního proudu a jeho teploty. A součástí této baterie je také systém snadné instalace GROHE Quickfix Plus, který zkracuje čas montáže až o 50 %. Tato elegantní umyvadlová baterie nádherně doplňuje další produkty ve stejnojmenné kolekci, takže budete moci dosáhnout harmonicky sladěného koupelnového interiéru.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

 

Technologie GROHE CoolTouch - zajišťuje, že teplota vnějšího povrchu baterie nikdy nepřekročí teplotu tekoucí vody. Chladicí kanálek, který je součástí termostatických baterií, vytváří bariéru mezi proudem horké vody a chromovým povrchem, který tak nikdy není příliš horký.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Technologie GROHE DreamSpray - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

Hmotnost a balení
Balení 1 ks
Hmotnost balení 3,163 kg
Druh výrobku vysoká umyvadlová baterie
Výbava bez výpusti
Technické parametry
Typ baterie stojánková
Ovládání páková
Série Eurocube
Značka Grohe
Záruční lhůta 2 roky

Přidat recenzi

*
* Povinné