Upravit filtr

Záchodová prkénka na WC

Vyberte si z naší nabídky záchodové prkénko, které vám zajistí 100% komfort a pohodlí. Nejdůležitějším faktorem při výběru WC sedátka pro vás bude materiál, ze kterého je sedátko vyrobeno. Nejčastěji se setkáte s prkénkem na záchod vyrobeným z duroplastu – tvrdého, ale křehkého plastu. Můžete ale také narazit na variantu WC prkénka z thermoplastu, který je měkčí a ohebnější. Vybrat si můžete také dřevěné WC prkénko, které je vyrobeno z MDF desek. Dřevěné prkénko na záchod si můžete vybrat v několika designech.

WC sedátka jsou vyráběna s technickými vychytávkami, jako je například pomalé a tiché sklápění, tzv. soft close. Díky soft close zavírání se vyhnete nepříjemnému zvuku při dovírání prkénka na keramickou mísu, zároveň tak zabráníte i možnému úrazu přivření prstu mezi prkénko a keramiku, například u dětí. Tato prkénka navíc nabízejí snadnou montáž a jednoduché čištění. Všechny WC prkénka s funkcí soft close najdete zde. Pokud máte doma malé děti, určitě se vám doma bude hodit dětské sedátko na WC, díky kterému se bude pohodlně sedět na standardní keramické míse i těm nejmenším uživatelům. Navíc si můžete vybrat i z několika barevných variant. Na záchod se tak dětem bude chodit hned veseleji.

Nesmíme opomenout ani bidetová sedátka, která jsou vybavena řadou funkcí. Díky bidetovacímu sedátku si proměníte své stávající WC v moderní sprchovací toaletu. Některá sedátka na záchod jsou navíc vyrobena s antibakteriálním povrchem, který usnadní údržbu toalety a zabrání dlouhodobému usazování bakterií na prkénku.

Při výběru záchodového prkénka dbejte i na rozměry a tvar sedátka tak, aby dokonale padlo na WC mísu. Prkénko by mělo kopírovat tvar WC mísy. Některá z nich jsou oválná, jiná zase více hranatá. Pro snazší orientaci ve tvarech a rozměrech WC prkének se podívejte na článek Jak vybrat WC prkénko, kde jsme sepsali všechny důležité rady a doporučení, co při výběru sedátka na WC nepodcenit.

451 produktů
Viděli jste 36 z 451 produktů