Upravit filtr
reklama

2cm dlažba, dlažba na terče

Uvažujete o vybudování či rekonstrukci terasy, balkonu nebo lodžie? Máme pro vás ideální řešení, díky kterému si doma vytvoříte moderní, stálou a bezúdržbovou terasu či balkon, které vám vydrží po celá desetiletí. Přesně to vám zajistí venkovní keramická dlažba o tloušťce 2 cm. Keramická terasová dlažba se na rozdíl od té betonové nebo kamenné, vyznačuje svou barevnou stálostí a velmi snadnou údržbou. 2cm dlažba na terasu odolá i extrémním změnám počasí, vlivu slunce, deště i sněhu. Navíc díky své mrazuvzdornosti obstojí i při vysokých mrazivých teplotách.

V naší nabídce dlažeb na terasu najdete výběr ze široké škály designů, tvarů i barev nejen 2 cm dlažeb. Díky technologii digitálního tisku téměř není možné rozeznat keramickou dlažbu imitující dřevo, kámen nebo beton od originálu. Některé série 2 cm dlažeb navíc nabízí ten samý design i v klasické 1 cm tloušťce. Můžete tak propojit váš interiér i exteriér v jednom designu. Vybírat můžete i ze široké nabídky venkovní dlažby, která poslouží nejen na terasu, ale také například jako chodník kolem domu. 2cm dlažba se díky vysokému stupni protiskluznosti skvěle hodí jako dlažba k bazénu.

Další zásadní výhodou keramické 2cm dlažby na terasu je bezesporu její jednoduchá pokládka. Můžete si zvolit, zda dlažbu budete pokládat na terče, do trávy, písku nebo do štěrku. Terasová dlažba na terče nabízí snadné a odolné řešení vaší terasy nebo balkonu suchou metodou. Navíc pod dlažbou na terčích můžete vést elektroinstalaci a inženýrské sítě. Více informací o samotné pokládce 2 cm dlažeb najdete zde.

2 cm dlažby, výhody, informace
221 produktů
Viděli jste 36 z 221 produktů