Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Nová kuchyně s MONTÁŽÍ ZDARMA

Plánujete nákup nové kuchyně? Neváhejte a využijte právě teď výhodnou nabídku.

Montáž zdarma na kuchyně

Nakoupíte-li nyní kuchyni na míru Naturel v hodnotě vyšší než 80 000 Kč, nemusíte už řešit žádné finance navíc na montáž. Naopak můžete ušetřit. My vám novou kuchyni NAMONTUJEME ZDARMA. (Uvedená hodnota kuchyně je včetně DPH, nezahrnuje spotřebiče, kuchyňský dřez a baterii.)

Inspirujte se, vybírejte z naší široké nabídky kuchyňských sestav nejrůznějších barev a jejich kombinací, povrchů dvířek, v lesku či trendy super matu. Ať už dáváte přednost čistým liniím se zapuštěnými úchytkami anebo holdujete spíše venkovskému stylu kuchyně s typickým rámováním dvířek, u nás si vyberete! Je tolik možností, jak by mohla vypadat nová kuchyně. Připravíme pro vás 3D grafický návrh vaší nové kuchyně a doporučíme to nejlepší řešení, přesně podle vašich představ. V kuchyních jsme totiž jako doma! 

Akce platí na kuchyně na míru řady Naturel  

Akci nelze kombinovat s jinými akcemi, slevami a akční nabídkou. Akce se nevztahuje na skladové kuchyně Naturel a sektorové kuchyně Multi. Akce platí právě nyní v síti prodejen SIKO.
 

Nakupujte výhodně!Abychom se mohli plně věnovat vašim potřebám, doporučujeme sjednat si nezávaznou schůzku s naším odborným prodejcem. 

Sjednejte si schůzku


Těšíme se na vaši návštěvu v síti prodejen SIKO.