Upravit filtr
reklama

Rako Betonico

Pokud toužíte po nadčasové, a přitom moderní koupelně, pak série Betonico je jako stvořená přímo pro vás. Jak už sám název série napovídá, celá série se nese v designu surového betonu. Dlažby působí zdálky jednoduchým a čistým dojmem, zblízka vás ale okouzlí propracovaný design v podobě malých kamínků zapracovaných do povrchu.

Vaši koupelnu si můžete vytvořit z dlažby v moderních rozměrech 30x60, 60x60 a 60x120 cm v jemných béžových a šedých tónech. V rámci jedné barvy se můžete setkat s velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu i kresby. Tato diverzita pak působí v interiéru velmi přirozeným dojmem.

Dlažby Betonico lze díky jejich vlastnostem použít v interiéru i v exteriéru. Jedná se o mrazuvzdorné, rektifikované dlažby o tloušťce 10 mm. V rámci série můžete najít širokou škálou dekorací, ale i speciálních prvků jako jsou sokly a schodovky, díky kterým si můžete sjednotit celý interiér i exteriér v jednom designu bez rušivých elementů. Jednoduchý a čistý design lehce rozrazíte patchworkovým dekorem, který se vyrábí v rozměru 30x60 cm a ve dvou barevných provedeních. Využít můžete také decentní mozaiky nebo dlažbu v rozměru 10x10 cm, která skvěle doplňuje celou nabídku této série.

152 produktů
Doporučujeme
152 produktů
Viděli jste 36 z 152 produktů