Elements

Elements kuchyně
  ELEMENTS představuje inovativní koncept bytového nábytku, který se snadno a rychle přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Inovativní koncept nábytku ELEMENTS vytvoří u vás doma více místa pro všechny důležité věci.

Životní styl se mění, všechno kolem nás zrychluje. A týká se to i zařizování našeho bydlení. Novou kuchyni, koupelnový nábytek nebo třeba nábytek do obývacího pokoje chceme mít k dispozici rychle, snadno a bez starostí. Přesně takové řešení přináší inovativní koncept ELEMENTS – modulární nábytkový systém. Jednoduše a rychle si seskládáte nábytkové skříňky do sestavy přesně tak, jak potřebujete. Vše je kompatibilní. Moderní koncept ELEMENTS se hodí do každé části vašeho domova ať už jde o kuchyni, koupelnu, obývací pokoj nebo třeba jen předsíň. Stačí si jen vybrat a během pár dnů můžete mít novou kuchyni nebo obývací stěnu u vás doma.

Buďte kreativní. Vytvořte si více prostoru pro život.

Hlavní výhody, které vám systém ELEMENTS přináší:

raz

Rychlé a snadné řešení na míru, podle vašich přání a představ.

dva

Modulární a flexibilní, rychlé dodání

tři

Německá kvalita

undefined

Kuchyně Elements

Víte, že novou plánovanou kuchyňskou linku můžete mít doma už do 10 dnů? Navštivte naše kuchyňská studia a nechte si naplánovat kuchyňskou linku Elements. Budete překvapeni, jak krásná a moderní kuchyňská linka Elements je.

CHCI VĚDĚT VÍC

Nábytek do obývacího pokoje Elements

Moderní nábytek Elements do obývacího pokoje zaručuje elegantní a flexibilní řešení pro každý obytný prostor. Využijte různé moduly nábytku a naplánujte si svůj domov snadno a rychle. Kombinaci dekorů a materiálů lze přenést do každé místnosti a vytvořit tak kompaktní interiér propojený jednotnou stylovou linkou.

CHCI VĚDĚT VÍC
undefined
undefined

Koupelnový nábytek Elements

Moderní bílý koupelnový nábytek Elements v matném provedení promění vaši koupelnu v elegantní místo pro relax, s dostatkem úložného prostoru pro vše potřebné. Vyberte si ze široké nabídky různých kombinací koupelnových skříněk sestavu, která splní vaše nároky na úložný prostor, design a styl.

CHCI VĚDĚT VÍC

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
SIKO projektový konzultant